Оплата страхового захисту мені це потрібно

Всякий раз, коли ви берете кредит або подати заяву на отримання кредитної картки серед безлічі пропозицій ви отримаєте, страхова виплата захисту є найбільш поширеним. Ви, звичайно, чули про це страховий продукт, але ви можете не знати, що це таке. І більше того, ви, ймовірно, ігнорувати той факт, ви можете ефективно використовувати це чи ні і, таким чином, чи потрібно вам це чи ні.

Страхові компанії і фінансові інститути прибуток багато від сплати страхового захисту, але ви можете скористатися нею теж? Що він використовується і в яких ситуаціях це доцільно прийняти це? Всі ці питання є ті, які ви повинні задати до згоди на будь-якому страховому полісі. Іноді переплачуючи на страхових зборів може призвести до дефолту по кредиту, так само, як приймати один може врятувати вас від повернення.

Що таке страхування оплати захисту?

Оплата страхового захисту гарантує погашення боргу зокрема у випадку, якщо ваші фінансові обставини змінилися таким чином, що ви більше не можете дозволити собі щомісячні платежі. Страхування, то погашає свій борг стільки, скільки необхідно, доки Ви не відновитися. Зокрема захисту може змінюватися, але основними з яких є: захист від стають зайвими, важкої хвороби чи серйозної аварії.

У разі будь-якого з вищевказаних тригерів, вам необхідно подати позов до страхової компанії, яка буде аналізувати вашу справу і в разі схвалення, погашення вашого боргу почнеться негайно. Це може захистити ваше від звернення стягнення і від губити ваш рахунок кредиту та історії, уникаючи негативних входів на ваш кредитний звіт.

мені потрібно Оплата страхового захисту?

Це складне питання, тому що ніхто не має потребу у страхуванні. Тим не менш, бажано, щоб бути захищені від несподіваних подій, щоб уникнути руйнування ваших кредитних і шкоди для ваших фінансів. Тим не менше, використання платіжних страховий захист повинна бути ретельно проаналізовані. Причина проста, захист за замовчуванням добре, тільки якщо виплати, що захист не сприяють за замовчуванням.

Таким чином, необхідно розглянути питання про доступність кредиту, кредитної лінії або будь-який інший фінансовий продукт ви плануєте застрахувати. Якщо щомісячні платежі вже занадто близько до межі, найрозумніший вибір, щоб спробувати знизити баланс, а не застрахувати оплату. Однак, якщо мова йде про важливі кредиту, як іпотечного кредиту, рефінансування іпотечного кредиту або власного капіталу, кредитів, які можуть загрожувати вашій власності, страхова виплата захисту, безумовно, розумний вибір, навіть якщо щомісячні платежі піднятися трохи через це.

Підводячи підсумок, коли конкретний фінансовий продукт загрожує вашій власності і ви боїтеся, повернення, якщо щомісячні платежі оплати страхового захисту не ставлять під загрозу ваш дохід, що багато, бажано, щоб за це платити. Але якщо фінансовий продукт є незабезпеченим і немає ніякого ризику звернення стягнення б то не було, або якщо ваші щомісячні платежі по вже надто високі і будь-який додатковий платіж може викликати дефолт найближчим часом, то краще розглянути інші рішення, такі як консолідація боргу або врегулювання заборгованості до страхування.