Оксфорд медичного страхування – хороший вибір для власників бізнесу

Оксфорд медичного страхування є компанія, яка бачить себе більше, ніж просто страхових послуг. Він бачить себе в ролі гіда, допомагає своїм членам жити більш здоровою загальної життя. Оксфорд спеціалізується на страхової групи здоров’я, і ​​це дозволяє йому пропонують спеціальні пропозиції для своїх членів.

Оксфорд був початий більше 20 років тому. Він пропонує політику приватних осіб і підприємств в штаті Коннектикут, Делавер, Нью-Джерсі, Нью-Йорку і Пенсільванії. Це найбільший постачальник медичного страхування в районі Великого Нью-Йорка.

Оксфорд ОПЗ, епос ОПП, посібників і планів POS страхування. Він також має декілька планів для тих, хто на Medicare. Оксфорд не пропонуємо індивідуальні або сімейні плани. У нього входять тільки в планах страхової групи, і пропонує свої послуги для широкого кола різних груп.

Задоволення потреб клієнтів є високою в Оксфорді. Тому що вони займаються тільки в планах групи, вони можуть запропонувати набагато більше можливостей, ніж у середньому страхові компанії у виборі лікарів і медичних працівників для лікування.

Вони також відомі своєю різноманітністю послуг, які вони охоплюють. Вони пропонують покриття для фітнесу, недорогих ліків за рецептом і альтернативних методів лікування. Тому що вони займаються тільки в страховій групі, вони можуть знизити витрати і запропонувати доповнення до їх носіїв.

Оксфорд пропонує спеціальні плани таких, як свобода і свобода плани, які дозволяють операторам обирати своїх власних лікарів. У Коннектикуті, члени Select / Свобода плану або Select / Liberty плану не потрібно вибирати лікуючого лікаря.

Вони пропонують споживачеві Oxford Suite Функції яка дозволяє роботодавцям адаптувати план їх для задоволення потреб своїх співробітників. Група планує, як правило, не настільки гнучкий, але Оксфорд працює зі своїми членами, щоб дати найкращий огляд.

Існує також варіант, при якому великі власники бізнесу, які мають компанії в зоні покриття Оксфорді, але і працювати за її межами можуть розширити свої охоплення всіх своїх співробітників. Для цього, Оксфорд використовує іншу групу під назвою Перша корпорація Group Health щоб забезпечити охоплення, але все це підпадає під той же план.

Для літніх людей, Оксфорд пропонує багато спеціальних переваг, як здорова бонусної програми, яка надає знижку товарів охорони здоров’я. Це робить висить на вашу політику Оксфорда після виходу на пенсію привабливим варіантом.

Вони також пропонують Medicare охоплення членів. Оксфорд має цілий ряд спеціальних додаткових планів страхування Medicare членів щоб додати до їх існуючої політики.

Був деяке протиріччя в 2004 році, коли об’єдналися з Оксфорд UnitedHealthcare, інший великий постачальник медичного страхування в районі Нью-Йорка. Критики стверджували, що злиття було неетично і порушує антимонопольне статутів, але ті в Оксфорді сказав, що злиття було зроблено в ім’я покращення медичних послуг.

Завдяки гнучкості і зосередитися на співробітника спонсорованих медичного страхування, Оксфорд є прекрасною компанією для малого бізнесу і підприємців. Ви можете налаштувати ваш план, скористатися спеціальними перевагами, і передати заощадження до ваших співробітників. Якщо у вас є невеликий бізнес в Новій Англії, Оксфорд може бути правильним вибором для вас.