Огляд типів ануїтету

Загалом, рента являє собою договір, в якому інвестор платить премію або ряд премій, а натомість страховика продемонстрував серію виплати доходів. Як правило, купуються ануїтетів, щоб забезпечити майбутнє пенсійного доходу для фізичних осіб.

Існують три основні види ренти: постійні, змінні, і індексується. Конкретної компанії може бути викликаючи їх ануїтетів щось трохи відмінне. Проте всі ануїтет можна розділити на цих трьох типів.

фіксована рента

Фіксована рента заробити відсотки при наборі швидкості протягом період накопичення ануїтету. Під час термін виплати, знову ж, дохід виплати інвестору за фіксованою ставкою. Деякі інвестори бентежить термін, встановлений. Термін означає, що фіксовані контракту є твердою, але не означає, що ставка не може змінитися. Це лише означає, що те, яким чином воно може змінитися або бути переоцінені чітко прописано в первісний контракт ануїтету.

плаваюча рента

Другий тип ануїтету змінної ренти. З змінної ренти, премії інвестора вводяться в окремий рахунок. Потім інвестор вибирає, як страхові внески інвестуються. Більшість змінні ануїтети можуть бути налаштовані для інвестування в пайові інвестиційні фонди. Тим не менш, доводиться існувати і для акцій і облігацій інвестицій. Під час термін виплати, доходи виплат інвестору змінюватися залежно від продуктивності окремий інвестиційний рахунок.

індексовані ануїтету

Останнім типом ануїтету індексовані ануїтету. Індексовані ануїтету заробляє зацікавлений заснований на зовнішніх фінансових індексів, таких як S & P 500. Інтерес, який зараховується на ануїтету на основі формули, яка пов’язана з базового індексу. Індексовані ануїтету також, як правило, гарантовано не платити мінімальну процентну ставку, так що інвестори не втрачають свій первинний премій інвестицій.

виплата структур: негайне і відкладене

Два різних типи виплат структури існують з ануїтетів – негайне і відкладене. Негайний ануїтет зазвичай має виплаті доходів, які починаються не пізніше, ніж через один рік після премія виплачується. Як правило, виплата премії в одній партії. Негайної ренти пропонують спосіб для літніх американців, щоб мати гарантований дохід на все життя, що вони можуть отримати доступ в короткостроковій перспективі.

Зворотне вірно для відкладених ануїтетів. Виплати доходів часто починаються через багато років після премії виплачуються. Відстрочені ануїтети мають ту перевагу, що прибуток автоматично реінвестується за період накопичення. Інвестори, які мають більше часу, перш ніж їх виходу на пенсію може скористатися цим автоматичним реінвестицій заробітку. Прибуток може бути відкликана рано з відкладеним пенсії, як правило, до певної суми.

Таким чином, існують три основні види ренти: постійні, змінні, і індексується. Кожен тип має свої переваги і недоліки, і звертається до різних типів інвесторів. Як тільки загальний тип ануїтету обраний, інвестори можуть також вибирати між негайним і відкладеним структури виплат. Як можна зрозуміти з назви, негайне структури виплат почати швидше, ніж відкладені виплати структур. Проте, відкладені виплати структури володіють тим перевагою, що ануїтет прибуток автоматично реінвестується період накопичення.