Огляд страхування подорожей

Міжнародні поїздки медичного страхування є політика, яка покриває ваші витрати на медичне обслуговування незалежно від того, де в світі ви можете бути. Коли ви подорожуєте і вирішили жити за межами Сполучених Штатів, місцеві страхові поліси ви вклали в не застаріла. Таким чином, необхідно певна політика, яка дасть вам покриття в країні ви прямуєте. Отримання міжнародного медичного страхування подорожей є мудрим фінансове рішення.

Страхування подорожей є фінансовою послугою, яка в даний час високо цінуються. Люди їдуть так часто сьогодні, що світ перетворився в глобальну село. Громадяни США починають жити в інші країни, поки глобальний бізнес призвело дозволяючи людям з інших частин світу, які працюють у США з досягненнями в галузі аерокосмічних технологій, можна змусити людей транспортується по всьому світу на годину. У результаті цього явища, міжнародна медична страховка стала дуже важлива послуга для тих, хто подорожує на регулярній основі.

кожен може отримати міжнародне медичне страхування подорожей?

Це залежить від компанії до компанії. Як правило, ті, хто нижче у віці вісімдесяти мають право. Суть в тому, що якщо ви перебуваєте в хорошій фізичній формі і знаходяться під вісімдесят років, ви повинні бути в змозі забезпечити міжнародне медичне страхування подорожей.

забезпечення того, щоб ваші міжнародні поїздки медичного страхування політика дійсна

До тих пір, як ви оплатите премій за часом кожен місяць, ваші міжнародні поїздки медичного страхування політика повинна залишатися в силі. Зателефонуйте в страхову компанію, щоб підтвердити, що ви не придбали тимчасовий політики. В іншому випадку ви ризикуєте бути в чужій країні без страхування подорожей. Крім того, ви можете придбати одну поїздку тільки політики, яка буде охоплювати тільки ви протягом певного подорожі. Це набагато більш дешевий варіант, якщо ви не робите багато подорожувати в цьому році.

що робить ваш міжнародні поїздки медичного страхування поліс?

Що ваша страховка покриває залежить від того, що пропонувалося постачальником послуг. Взагалі кажучи, єдина людина, який названий в політиці є єдиною людиною, покриті. Таким чином, якщо ваш чоловік або діти, які не включені в вашу політику, будь-які медичні витрати, які вони несуть у будь-якої зарубіжної країні не будуть покриті за рахунок вашої страхової компанії. Деякі провайдери страхових послуг передбачити для дітей у віці до двох років. Однак, ви повинні перевірити з вашим провайдером, щоб бути впевненим у цьому.

Крім того, більшість постачальників страхових послуг надавати назад Постачальника в Сполучені Штати в рамках своєї міжнародної політики в галузі охорони здоров’я страхування подорожей. Але знову ж таки, ви повинні запитати ваших індивідуальних послуг, якщо вони мають цю послугу. Там немає необхідності передбачається, що ви закриті, коли така послуга не існують у вашій політики. Міжнародні поїздки поліс медичного страхування є чудовим і істотно, як інвестиції для тих, що виїжджають за межі країни.

Багато постачальників послуг страхування пропонують різні форми планів медичного страхування. Це дуже втомлює і багато разів в оману порівняти особливості конкуруючі плани. На жаль, цей процес належної обачності потрібно переконатися, що ви вибрати правильний план з правом функцій підходить для вас і вашої родини за правильну ціну. Зробіть своє дослідження по Інтернету, щоб дістатися до вашого початкового списку постачальників страхових послуг, щоб розглянути для ваших потреб. Під час цієї фази досліджень, ви також зрозуміти і оцінити функції, які ви вважаєте важливими для вас. Зв’язатися з агентами з цих обраних страхових відправити вам свої пропозиції на основі Ваших потреб. Не бійтеся уточнити ваші сумніви з цими агентами, коли ви отримаєте свої пропозиції. Це їх робота, щоб просвітити вас про різні особливості їх пропозицій. Видалити постачальників послуг, які не можуть відповісти на ваші запитання переконливо або навмисно намагаються заплутати справу, свій розстрільний список.

Коли ви звели список до Остаточний список, попросіть вашу родину, друзів і колег за деяку зворотний зв’язок, якщо вони мали будь-які взаємодії з медичним страхуванням послуг в вашому списку. Ви можете також вибрати, щоб обговорити ваші варіанти з деяких довірених медичних працівників.

Компанії, які пропонують страхування подорожей, який обслуговує людей, які захворіли під час відпустки або подорожі для роботи. Цей тип міжнародного медичного страхування заснована на тривалості часу перебування людини на території іноземної держави і вид країни одержувача їде в.