Огляд постачальника MassMutual ануїтетів

MassMutual спочатку був створений в 1851 році Джордж Райс. Райс був страховим агентом страхової компанії Коннектикуту життя, бажаючих відкрити аналогічний бізнес в штаті Массачусетс. Він почав життя Массачусетс взаємного страхування компанії, яка стала справжньою взаємної компанії – компанії, що належить його страхувальників – незабаром після її початку.

Сьогодні, компанія базується в місті Спрінгфілд, штат Массачусетс, і Енфілд, Коннектикуті і виріс з особистої страховиком міжнародних фінансових послуг. Вона налічує близько тринадцяти мільйонів клієнтів по всьому світу і більше $ 500 млрд. в активах під його керівництвом. На додаток до своєї діяльності в Сполучених Штатах, MassMutual має дочірні компанії в Гонконзі, Японії, Тайвані, Китаї, Макао, Аргентини, Чилі, Бермудські острови і Люксембург. Загальна кількість офісів для компанії налічує більше 1200, і повне ім’я маркетингу фірми є MassMutual Financial Group.

MassMutual і раніше управляється в інтересах своїх членів і страхувальників. Вони забезпечують страхування життя, страхування по інвалідності доходу, довгострокового страхування, retirement/401 (к) план послуги, пайові інвестиційні фонди, управління грошовими коштами, і довіра послуги на додаток до ануїтетів для своїх клієнтів.

Хоча дивіденди не гарантовані, MassMutual пишається своєю фінансової потужності і виплатила дивіденди утримувачам полісів щорічно, починаючи з 1860-х років. Компанія також відома своєю благодійністю в області, де вони базуються. Вони часто сприяють програм в інтересах освіти, мистецтва, культури, економічного розвитку або в місцевому співтоваристві.

З точки зору ренти, MassMutual пропонує п’ять різних продуктів – два відкладених змінні ануїтети, один відкладений фіксована рента, і один негайний ануїтет. Окремі продукти наступним чином:

відкладені змінні ануїтети:
• MassMutual переходів виберіть
• Еволюція MassMutual

відкладені фіксована рента:
• MassMutual Odyssey і Odyssey Plus

негайне фіксована рента:
• MassMutual RetireEase

Деякі політики в MassMutual ануїтету може бути ініційована зі смертю і вітальні вигоди. Опція втрати годувальника означає, що одержувач отримає всі гроші на рахунку або гарантований мінімальний розмір після смерті ануїтету. Розширені допомог у разі смерті, також доступні, які можуть надати більш високий платіж бенефіціару. У вітальні переваги включають гарантовані мінімальні накопичення посібники, доходи збільшуються, і зняття пільг.

Як і у більшості страховиків, MassMutual надає додаткові збори, пов’язані з її продуктами ануїтету. Вони включають в себе адміністрування і керування fees.There також може бути плата ризику смертності і заряд рахунок ризику, часто відома як “M & E” заряд. Крім того, здача може стягуватися, якщо ануїтет припинено достроково або частину ренти вилучається.

При розгляді аннуїтетна компанія, важливо зрозуміти, фінансової стійкості організації. Один з кращих способів зробити це, переглянувши рейтинги фінансової компанії. Незалежні рейтингові компанії дали MassMutual одні з найвищих рейтингів у галузі. Нижче наведені поточні рейтинги (станом на липень 2009 року) для MassMutual.

Член-кореспондент Краща компанія: A + + (Superior, 1-й з 15 категорій)
Fitch Ratings: AAA (виключно сильною, 1-й з 21 категорій)
Moody `s: Aa1 (відмінно, 2-й з 21 категорій)
Стандартний & Poors: AAA (дуже сильний, 1-й з 21 категорій)