Огляд постачальника AXA ануїтетів

AXA Справедливе Компанія зі страхування життя був у бізнесі з 1859 року, коли вона була розпочата Генрі Хайд. Вона була офіційно відомий як рівноправного суспільства страхування життя в Сполучених Штатах і була створена в Нью-Йорку. Компанія стверджує, що був раніше розробником в ануїтет концепції, оскільки вона представила продукт відкладений ануїтет називається “тонтин” в 1868 році.

Сьогодні вона є провідною фінансовою компанією, яка пропонує страхування життя та інвестиційні продукти та послуги на додаток до ануїтетів клієнтам в Сполучених Штатах. Компанія як і раніше базується в Нью-Йорку. Її штаб-квартира знаходиться в центрі Манхеттена, і він все ще робить бізнес-досягнень. Наприклад, AXA була першою компанією страхування для оплати претензій смерті негайно і першим на продаж змінні ануїтети і змінного страхування життя. Такими є лише деякі з “перших” для компанії.

AXA пропонує продукти для фінансових фахівців, на ринку фінансових послуг, а також для корпорацій і їх співробітників. З моменту свого створення, компанія прагне допомогти людям з їх фінансове майбутнє.

У Сполучених Штатах, страхова група; є частиною фінансової AXA яка в свою чергу є частиною глобальної групи AXA, яка є французька холдингова компанія, якій здійснює свою діяльність в Європі та Азії / Тихоокеанського регіону, а також у Сполучених Штатах. AXA Справедливе Компанія зі страхування життя є непрямим, стовідсотковою дочірньою компанією AXA.

AXA Group є 15 за величиною компанією в світі. Компанія має понад 50 мільйонів клієнтів у більш ніж 50 країнах світу. Група отримала контрольний пакет акцій на рівноправного суспільства страхування життя в Сполучених Штатах в 1991 році, і отримати решту акції в 2000 році. Обсяг активів під управлінням компанії знаходяться на суму більше $ 650 мільярдів.

AXA прагне допомогти суспільству, в якому вона працює дюйма фонду AXA в благодійної організації компанії. Основною програмою, яка працює фонд AXA є досягненням, яке доводить, фінансування та поради для студентів коледжу. У рік Фонд кошти більш ніж на 1,3 млн. дол США у вигляді стипендій.

AXA пропонує три ануїтет продуктів для своїх клієнтів – два змінні ануїтети і одна фіксована рента. Продуктів і ключові особливості полягають в наступному:

змінні ануїтети
• Серія Акумулятор: пропонує доходи і висновок переваги і великий вибір інвестиційних рішень.
• EQUIVEST Серія: дає можливість будувати довгострокові багатство через зросли можливості. Цей продукт також доводить захист від волатильності ринку.

фіксована рента
• Гарантована фіксована рента Зріст: гарантує принцип.

Всі AXA ануїтети можуть мати додатковий бенефіціаром і подружніх пільг. З бенефіціаром пільг, допомог у разі смерті виплачуються безпосередньо названого бенефіціара. Чоловік бенефіціарів надається можливість продовжити договір ануїтету.

Незалежні рейтингові агентства дали рейтингів, станом на березень 2009 року, перераховані нижче, щоб AXA.
• А.М. Кращий: +, покращений, 2-й найвищий рейтинг
• Fitch: AA-, дуже сильний, 4-й найвищий рейтинг
• Moody `s: Aa3, відмінно, 4-й найвищий рейтинг
• Стандартні і бідних: AA, дуже сильний, третій найвищий рейтинг.