Огляд постачальника Aviva ануїтетів

Aviva є п’ятою за величиною страховою компанією в світі. Він має 725 $ млрд. в активах під її управлінням, і його річної премії та інвестиційного доходу становить близько $ 98 мільярдів. Тільки в США, компанія має більше одного мільйона приватних клієнтів.

Компанія має довгу історію – 313 років. Це найстаріша страхова група, яка постійно експлуатується у світі. Корпоративні Історія компанії сходить до 1696, і як бізнес він став свідком і учасником багатьох історичних подій. Наприклад, Aviva був страховиком Titantic. Страховик стверджує, що вони були більш підготовлені до економічною кризою, яка вдарила в 2008 році, через їх історії і великі знання про страховий ринок.

Сьогодні, Aviva використовує всі знання, компанія придбала через свою велику історію зосередитися на створенні світле майбутнє для своїх клієнтів. Щоб добитися цього, Aviva обіцяє задовольнити довгострокові заощадження, страхування і пенсійного доходу потребам інвесторів.

Aviva USA заснована в місті Топіка, штат Канзас. На додаток до пенсії, компанія пропонує довгострокові заощадження, страхування, а також продукти пенсійного доходу. Місія Aviva є “ти”. Вони вибрали цю місію, щоб продемонструвати, що клієнт має вирішальне значення для всіх своїх дій. Компанія докладає всі зусилля, щоб зрозуміти унікальні потреби кожного клієнта і поставити на них. Незважаючи на свою довгу історію, вони навмисно не хочуть бути схожим на типового компанії зі страхування життя, коли вони мають справу зі своїми клієнтами.

Aviva також прагне допомогти всього співтовариства. У 1994 році компанія, заснована Aviva благодійний фонд, щоб допомогти досягти прихильність спільноті. Фонд надає гранти некомерційним організаціям в галузі освіти, мистецтва і культури, громадянських і громадських, а також здоров’я і людського послуг.
З точки зору ренти, Lincoln пропонує сім ануїтетів – три фіксованих ануїтетів і чотири фіксованих індексовані пенсії, які мають кілька варіантів залежно від яких продукція.
Окремих продуктів ануїтету, перераховані нижче:

фіксована рента
• Multichoice свобода 3, 5 свободі, свободі 7
• MultiChoice FreedomPlus
• MultiChoice FreedXtra

фіксовані індексовані ануїтети
• Multichoice incomefive, incomeseven, incometen
• MultiChoice IncomeElite
• Multichoice прибуток плюс
• MultiChoice IncomeXtra

Всі ануїтету Aviva виробляє доступні з традиційними і індексованих варіанти кредитування, так що покупець може вибрати те, що найкраще підходить для них.

Збори Aviva і заряди змінюються для кожного з ануїтету продуктів. Збори можуть включати в себе управління і плата за обслуговування, контингент витрати по відкладеному продажів, смертності і заряд рахунок ризику, премія податків, короткострокові торгові збори, а основні витрати взаємного фонду оплати. Найкраще, щоб зрозуміти весь гонорар і заряд інформації, перш ніж купити ануїтет.

Якщо інвестор розглядає можливість придбання ануїтету Aviva, це також важливо розуміти фінансову стійкість компанії. Провідні рейтингові агентства дали Aviva високу оцінку. Наприклад, Standard & Poors оцінив компанію AA-. Це 4-й вищої категорії з 21. Член-кореспондент Кращий оцінив як Aviva, який є 3-й вищої категорії з 16.