Огляд постачальника пруденційних ануїтетів

Prudential Financial, Inc (NYSE: PRU) є постачальником фінансових послуг, яка має близько 50 млн. індивідуальних та інституціональних клієнтів. Компанія заснована в Ньюарку, Нью-Джерсі, але має представництва в Азії, Європі та Латинській Америці, а також у Сполучених Штатах. Компанія має близько $ 542 000 000 000 в активах під її управлінням, станом на березень 2009 року.

Prudential пишається тим, що допомагає людям задоволення своїх фінансових цілей, та так, що вони використовують Гібралтар в їх компанії літературі. Рок символізує силу і безпеку. Prudential була в бізнесі надання фінансових послуг клієнтам понад 130 років. Оригінальна компанія була заснована в 1875 році і була першою компанією, щоб зробити продукти зі страхування життя доступними для робітничого класу.

Сьогодні, Prudential ануїтети є лише одним з багатьох продуктів і послуг, пропонованих компанією. Prudential також пропонує продукти в наступних областях: пайові інвестиційні фонди, управління інвестиціями, страхуванням життя, та послуги у сфері нерухомості.

З точки зору ренти, Prudential пропонує чотири основних типи, в залежності від їх класифікації:
• змінні ануїтети
• фіксованої ренти
• негайний ануїтет дохід
• зміна гарантованої ренти

Більшість ануїтет пруденційного є змінними продуктів. З змінної ануїтету Prudential, інвестор може вибрати один з трьох різних груп ануїтетів: B Series, серії L і X Series. Кожен з них пропонує різні збори і плату структур. Щорічних витрат на рахунок смертності та адміністративні витрати в межах від 0,65% і 1,65%. Додаткове мито за надання інвестиційних можливостей також застосовуються. Незалежно від того, який ануїтету серії обраний, Prudential надає послуги з управління та гарантоване користь смерті.

Prudential також пропонує фіксована рента назвав це відкриття Класичний R фіксована рента. За перший рік дії договору, Prudential пропонує додатковий кредит процентна ставка за цим ануїтету. Мінімальний початковий внесок покупки становить $ 5000. Процентна ставка ренти буде змінюватися в кожній щорічній дати оплати покупки.

Третій ануїтету Prudential продукт ануїтету Prudential доходів. Він може бути встановлений як негайного або відстроченого ануїтету. За допомогою цього ануїтету життя опція доступна, що гарантує рівень доходів, що клієнт не може пережити. Основна відмінність між ануїтету Prudential Доходи та Discovery Класичний R фіксована рента є те, що з доходами ануїтет тільки один платіж. Мінімальний платіж становить $ 3500.

Останнім типом ануїтету пропонованих Prudential є модифікованою гарантованого ануїтету. Prudential визначає це як ануїтет, який пропонує передбачувані доходи на гарантований термін – п’ять, сім чи десять років. Це ануїтет називається стратегічній перспективі партнери ануїтету. Щоб заробити гарантованої швидкості, в договорі не повинно бути проведено до кінця гарантійного терміну.

Якщо інвестор розглядає можливість придбання ануїтету від Prudential, або будь-якої компанії, це важливо розуміти фінансову стійкість компанії. Провідні рейтингові агентства дали Prudential рейтинги у бік більш високих наприкінці масштабах. Наприклад, Standard & Poors оцінив компанію AA-(стабільний). Це 4-й вищої категорії з 21. Член-кореспондент Кращий оцінив як Prudential + (Superior), який є 2-й вищої категорії з 15. Нарешті, Fitch оцінив компанію як + (висока), який є 5-м найвищим рейтингом 21.