Огляд постачальника Лінкольн ануїтетів

Група Lincoln Financial була заснована в Форт Уейн, штат Індіана в 1905 році. Засновники компанії хотіли створити страхову компанію, клієнти можуть покластися – той, який був надійним і чесним. Вони, таким чином, обрав Авраама Лінкольна представляти засновників ідеї нової компанії.

Оригінальний корпорації називався життєвим Lincoln National Insurance Company. Протягом багатьох років, вона виросла в одного, який обслуговує фінансові потреби клієнтів по всій території США і Великобританії. Сьогодні, Lincoln Financial Group має $ 171 млрд активів під своє управління і є штаб-квартирою у Філадельфії. Він зайняв 274 на 2009 Fortune 500 компаній списку.

Lincoln Financial Group є багатопрофільною фінансової компанії, головна мета якого полягає у наданні фінансових рішень, які допомагають своїм клієнтам забезпечити їх вихід на пенсію і управляти своїми фінансами життя. На додаток до пенсії, компанія пропонує страхування життя і довгостроковий догляд захисту, плани індивідуального і групового виходу на пенсію, взаємні фонди і управління інвестиціями. Компанія відома своїми інноваціями в страхуванні життя і ануїтети.

Лінкольн намагався виправдати свою назву з точки зору його зобов’язання перед суспільством, а також його ділової практики. У 1962 році Lincoln Financial Фонд був створений. В даний час, Лінкольн використовує 2% своїх Прибуток до оподаткування для підтримки благодійних організацій в громадах, де вони здійснюють свою діяльність. Як приклад прихильності компанії до спільноти, в 2007 році, Фонд пожертвував більше $ 12 млн на благодійність у США і Великобританії.
З точки зору ренти, Lincoln пропонує фіксована рента, фіксована індексовані ануїтети, негайний ануїтет, і змінна продуктів ануїтету, які мають кілька варіантів залежно від якого вибирається набір. У 2008 році Лінкольн зайняв номер сім по загальному обсягу продажів змінного ануїтету і номер дванадцять з продажу фіксованого ануїтету.
Окремих продуктів ануїтету, перераховані нижче:

фіксована рента:
• Класичний Лінкольн

фіксовані індексовані пенсії:
• lincolnoptichoice
• Лінкольн OptiPoint
• Лінкольн нових напрямків

негайної ренти:
• Лінкольн застрахованої доходу
• Лінкольн SmartIncome

змінні ануїтети:
• американське спадщина Люкс
• Лінкольн choiceplus забезпечення Люкс
• Multi-фонд Люкс

Продукти Лінкольна ануїтету також може мати додаткові переваги смерті, якщо цього вимагає покупець.

Збори Лінкольна і заряди змінюються для кожного з ануїтету продуктів. Збори можуть включати в себе управління і плата за обслуговування, контингент витрати по відкладеному продажів, смертності і заряд рахунок ризику, премія податків, короткострокові торгові збори, а основні витрати взаємного фонду оплати. Найкраще, щоб зрозуміти весь гонорар і заряд інформації, перш ніж купити ануїтет.

Якщо інвестор розглядає можливість придбання ануїтету Лінкольн, це також важливо розуміти фінансову стійкість компанії. Провідні рейтингові агентства дали Лінкольн рейтинги у бік більш високих наприкінці масштабах. Наприклад, Standard & Poors оцінив компанію AA-. Це 4-й вищої категорії з 21. Член-кореспондент Кращий оцінив Лінкольн, як +, який є 2-м вища категорія 16. Нарешті, Fitch оцінив компанію як +, який є 5-м найвищим рейтингом 21.