Огляд основних планів Медігеп

Медігеп страхування є іншою назвою страхування Medicare доповненню плану і є всього 12 Медігеп плани доступні для вибору. Унікальність плани Медігеп страхування є те, що план повинен бути адаптований відповідно до існуючої політикою Medicare тому перед вибором будь-який план страхування Медігеп важливо зрозуміти охоплення цих планів в індивідуальному порядку. Огляд основних страхових планів Медігеп відповідно будуть корисні у виборі найкращого відповідний план для вас.

Хоча й існують різні компанії Medicare Довідкова страхування, але плани Медігеп страхування все ж для всіх цих компаній і позначаються алфавітів AL в накопичувальне шляху. Однак, як і інша сторона монети, хоча Медігеп страхових планів і їх висвітлення все ж з усіма компаніями, але розмір премії може варіюватися від одного постачальника послуг до іншого.

Медігеп страхової план переваги

Додаткове покриття для Medicare Part-співстрахування від 61 до 90 днів для хоспісу.

Покриття для Частина-Співстрахування суму 91 днів до 15o днів для кожного з медичної 60 днів життя резерву, який може бути використаний тільки один раз
Після повного використання переваг лікарню охоплення 100% від Medicare Частина виправданих витрат лікарні.

Повне охоплення під Medicare Частина А і В проти розумною ціною як 3 літри крові або еквівалентну якість клітин крові з розрахунку на календарний рік, поки кров не буде замінений знову.

Покриття для спільної страхової суми Частина-B після річних зборів франшиза зустрілися

Медігеп страхування Plan B

Цілі основних вигод, які включаються до плану

Через покриття для Medicare Частина стаціонарі франшиза

Медігеп страхування План C

Основні переваги плану

Покриття для Medicare Частина стаціонарної допомоги хоспіс під вирахування

Покриття для кваліфікованого медичного догляду суми, пов’язані зі спільним страхуванням

Покриття для Medicate Частина-B франшиза

Покриття до 80% для надання медичної допомоги під час надзвичайних кордоном тур після певної франшизи

Медігеп План D

План охоплює всі основні переваги плану

Повне охоплення Medicare Part-стаціонарному хоспісі франшиза
Покриття для кваліфікованих суми угоди співстрахування престарілих
Завдяки охоплення 80% для невідкладної медичної допомоги під час подорожі за кордон після розрахунку франшизи
Належного висвітлення для домашнього витрати відновлення; цей об’єкт включає суму присвячений короткої називається допомога вдома з ефірними діяльності в повсякденному житті, як одягання, купання, підтримання особистої гігієни і т. д. Для того щоб отримати оговтався від деяких довгострокових хвороби, травми ефекту або від болю і травми хірургії.

покриття, надані інтернет плану Medigap

Всі основні переваги Medicare Part-
Через покриття для Medicare Part-стаціонарі франшиза
Належного висвітлення для кваліфікованих для престарілих та інвалідів спільно страхової суми
80% охоплення медичної допомоги аварійної ситуації в будь-якому закордонних охорона здоров’я країні створені після певної франшизи
План E покриває за рахунок профілактичної медичної допомоги, забезпечує переваги для здоров’я щорічні огляди, як слухання, тест функції щитовидної залози, скринінгу сироватки холестерину і т.д.

Медігеп страхування основні плани низькою премією плани. Однак ті не мають попередні історії хвороби і не страждають від будь-якого хронічного захворювання можливо, розглянуть у кваліфікації на основні плани. Як тільки критерії настає при кваліфікації плани Medicare Довідкова страхування, будь-який з основних плану Медігеп може служити метою підтримки оригінального політики Medicare.