Огляд на Medicare доповненню планів

Страхування Medicare доповненню плану є одним з видів особистого страхування здоров’я, пропоновані приватними страховими компаніями продажу Medicare політики до їх оригінальної страхувальників Medicare. Medicare доповненню планів допомагає страхувальникам, надаючи деякі з медичних витрат, які не є або частково надається первісним політики Medicare. Це допомагає заповнити пробіл, який залишився позаду за оригінальною політики між їх висвітлення політики і оригінальних медичних витрат страхувальника. І з цієї причини Medicare доповненню планів також відомий як Медігеп політики.

Щоб зареєструватися на Медігеп політики людина вже має бути бенефіціаром оригінальної частини Medicare і В. Людина повинна платити Medigap частини B премії щомісячно з премією до страхової компанії. Це завжди краще, щоб отримати надійшов для Медігеп політики протягом тридцяти днів з моменту отримання Medicare, і це допоможе в отриманні поліпшення охоплення по кращому тарифом. Хоча Medicare доповненню планів повністю під управління приватних страхових компаній, але всі вони мають право продавати тільки 12 стандартизованих планів Медігеп. І ці плани позначені відповідно до листом охоплює через L. Кожен з цих варіантів забезпечує інший набір охоплення політики і планів погашення. І з цим можна заповнити прогалини, залишені.

Як вже говорилося раніше Медігеп страхових планів позначені під літерою охоплює через L. І кожен з цих планів надає різні переваги. Але плани під однією обкладинкою останнього повинна охоплювати ті ж переваги, незалежно від будь-якої компанії, ви купуєте його від. Але політика премії може варіюватися від компанії до компанії. Частина плану розглядаються основні переваги і, звичайно, з найменшими витратами. У той час як Plan B охоплює дещо більше, ніж план А. Він не тільки покриває основні вигоди, а й надає Medigap частина франшизи. C План також включає в себе основні переваги поряд з Medicare Part франшизи і кваліфікований догляд співстрахування з іноземними тимчасовий проїзний. Вона також забезпечує лікарні і медичні витрати разом з кров’ю. Далі йде Medigap частина D. детальне планування D забезпечує всі переваги плану С, а також вона включає в себе домашнє засіб в якості додаткової вигоди. Медігеп плану E забезпечує профілактичну допомогу разом з усіма можливості, надані план D. F план Медігеп для тих пацієнтів, які консультуються з лікарями, які не згодні з Medicare проекту. Вона також включає в себе витрати, пов’язані з кров’ю. План G також схожий на F планують також з додатковою особливістю будинку відновлення. Медігеп план H включає призначаються препаратів охоплення. План, який я також схожий на планую H поряд з можливістю надлишкового заряду лікаря і в домашніх умовах відновлення. Далі йде план J. Цей план охоплює всі переваги, які пропонуються плани Medicare. І з цієї причини це найдорожчий з усіх вищезазначених планів. Тому можна сказати, що цей план є тільки для тих, хто може задовольнити рахунок. Обидва цих планів К і L пропонують основні переваги і допомагають покривати великі кількості, але при більш низькій премії з більш високою франшизи. Ці дві плани були знову запущений і поки широко не доступні.