Огайо страхування автомобіля правил і законів

Страхування автомобіля є необхідною для всіх, хто володіє транспортним засобом на Огайо. Правила Огайо страхування автомобіля можна розділити на три частини. Перший розділ визначає вартість травм водіїв. Другий розділ присвячений висвітленню пасажирів, що беруть участь в дорожньо-транспортні пригоди. Третій розділ передбачає страхування пошкодженого майна в зіткненні.

Найпростіший спосіб для задоволення вимог Огайо мати страхування автоцивільної відповідальності. Більшість людей вибирають для виконання вимог, купуючи страхування автоцивільної відповідальності. Якщо ви не хочете, щоб власне страхування цивільної відповідальності автомобіля, ви повинні вибрати один з альтернативних варіантів застрахувати самостійно. Особи, які вирішили самостійно застрахувати повинні продемонструвати, що у них є фінансова відповідальність. Відповідно до закону штату Огайо, фінансова відповідальність означає, що водій повинен бути в змозі фінансувати вартість збитку включає в дорожньо-транспортні пригоди. Водій повинен показати, що у них достатньо коштів для задоволення мінімальних зобов’язань, встановлених законом штату Огайо.

Страхування автоцивільної відповідальності включає в себе тілесні ушкодження відповідальність, і відповідальність матеріальний збиток. Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності має державні вимоги в розмірі $ 12 500 / $ 25000. Більшість людей придбати відповідальності тілесних ушкоджень за $ 100 000.

Матеріальні збитки відповідальності є страхування, яке платить збитки, завдані власності іншою стороною. Властивості може бути будь-яке майно, включаючи будинок, ліхтарний стовп і т.д. відповідальності матеріальний збиток пропонує страхування для юридичних витрат на захист у разі, якщо інша сторона файл позов проти вас. Кожен потребує Огайо матеріального збитку страхування відповідальності, щоб захистити себе від аварії, в результаті пошкодження чужого майна. Огайо жителів, які мають подачу на комерційні авто страховий поліс необхідно придбати відповідальності за шкоду власності страхування. Державних вимог до відповідальності за збиток властивості, $ 7500. Загальні масштаби охоплення відповідальності матеріальний збиток становить $ 100 000.

Для людей, які воліють самостійно застрахувати варіант, вони можуть отримати $ 30000 зв’язком від страхової компанії. Крім того, ви можете отримати Огайо Бюро Транспортних Засобів (BMV) свідоцтво про фінансову відповідальність. У сертифікаті, є заява, в якому вказані окремі оснащений достатньо коштів, що відповідає мінімальним зобов’язаннями. Крім того, він може також заявити, що у людини є зв’язок, яка коштує $ 30 000 в Огайо державну скарбницю.

Крім того, авто страхування відповідальності, штат Огайо не має інших вимог про машину страхового покриття. Існує виняток орендованих транспортних засобів. Якщо ваш автомобіль знаходиться в оренді, то повинні бути покриті всеосяжним і страховку. Інші форми Автострахування в Огайо включають незастрахованих автомобіліст тілесні ушкодження, медичні виплати, зіткнення і всеосяжний характер.

Незастрахованих автомобіліст тілесні ушкодження страхування забезпечує захист медичних витрат тілесні ушкодження виникають від зіткнення з під застрахованої особи. Він пропонує охоплення $ 100 000 до $ 300 000 на людину.

При покупці страхування автомобіля в штаті Огайо, переконайтеся, що ви виконуєте порівняння товарів і цін між різними компаніями. Для виконання порівняння товарів і цін, необхідно отримати оцінку цитата з автомобіля страхові компанії. Ви можете отримати оцінку цитати, заповнивши онлайн-опитування на сайті страхової компанії. Як тільки ви отримаєте кошторис, Ви можете зателефонувати торговому представнику і попросіть їх більш детальну інформацію про план медичного страхування.