Огайо авто страхування котирування

Відкриваючи реалістичним цінами авто страхування Огайо ніколи не була простіше. Кожна людина, яка живе всередині держави пропонує безліч варіантів, щоб споглядати, але дуже важливо, що ви дізнаєтеся поточні права як споживача, коли ви ходите по магазинах навколо для розумними цінами, які включають виключне покриття, що йде понад мінімальної суми державі.

Серед юридичних прав є право на справедливий верхню оцінку якості. Автомобіля страхові компанії будуть працювати над тим, щоб ваші премії буде в необхідному діапазоні для вашої конкретної ситуації, а також водіння тлі. Якщо ви виявите, що ви були оплату послуг, які є вище Огайо Департаменту страхування схвалює, то ви маєте право на свої гроші назад.

У вас є свобода, щоб скасувати практично будь-якої політики страхування автомобіля, коли агент дасть вам невірної оцінки премії. Покриття може бути відновлено з тією ж організацією в правильному заряду або ви можете вибрати, щоб знайти політику шляхом іншої фірми, якщо ви цього хочете. Це дуже важливо зберегти копію вашого страхового поліса, як це ваше право.

Якщо страхова компанія скасовує політику, є право на докладні повідомлення, яке включає причини відміни або, можливо розірвання договору. Компанія не може дискримінувати всіх за їх раси, переконань або фізичних перешкод, які не пошкоджують їх здатність керувати автомобілем.

Ви можете повідомити скаргу страхової компанії автомобіль в Огайо з Відділом Огайо Страхування. Якщо ви потрапили в аварію, ви знайдете за собою право відмовити врегулювання, і ви будете вибирати, який сервісний центр зробить роботу з вашим автомобілем.

Огайо отримання котирування страхування автотранспортних засобів

Розуміючи ваші законні права дуже зміцнення, навіть коли ви дивитеся на щось, поки мирські при купівлі покриття автомобільного страхування. Операція отримання справжніх котирування дуже просто, незважаючи на те, що є багато варіантів по відношенню до споживача.

Тут я буду обговорювати три швидких порад, які допоможуть вам заощадити Автострахування:

1. Записи водіння, ви, напевно, знаєте, це дуже важливо. Набагато краще документ, тим нижче ваші власні премії. Якщо у вас був інцидентів або значні порушення правил дорожнього руху, ви будете платити більше, ніж ви повинні мати чітку запис водіння. Ви також можете платити більше, якщо ви не були застраховані протягом ряду років. Ви не повинні йти більше року без того, щоб бути застраховані.

2. Кількість довгий шлях ви їдете кожен рік взагалі ключ. Додаткових миль будь-якого диска, тим більше шансів для аварії, як і очікувалося. Якщо Ви керуєте авто нижче, ніж середній обсяг миль на рік, менше, ніж 12 000, ви будете платити менше, часто на 15% менше. Наприклад, ряд компаній може надавати знижки власникам полісів, які заявляють, що вони автобази.

3. Отже, де ви живете? Страхові організації дивляться на околиці тенденції, такі як кількість невдач, угони автомобілів, а також витрати на медичну допомогу і навіть автомобільного ремонту. Ви можете бути здивовані розрив у витратах від одного ключового міста повністю на іншій. Наприклад, Балтімор в Детройт має 15% зміна цінник в середньому.

Держава вимагає, щоб плата за послуги повинна бути тільки в певному діапазоні затвердженої Огайо Департаменту страхування. Хоча це так, це все ще досить важливо, тому що є достатній діапазон. Ви можете виявити, що ви отримаєте Огайо авто страхування котирування, які помітно відрізняються.