Обсяг виданих іпотечних кредитів припадає на новий мінімум.

Там було зниження майже на 40% кількості нових кредитів для покупки житла на стадії узгодження протягом останніх 12 місяців. Малюнки, які Асоціація британських банкірів відноситься до показує, що з 65 000 у квітні минулого року, загальна сума кредитів, виданих у квітні цього року знизилася до 38704. Це відсутність вільних грошових коштів була викликана роллю британських банків у фінансовій катастрофи, яка почалася в США, з іпотечні кредити роздають проти додатків з дуже ненадійних позичальників, які неминуче дефолт.

Це призвело до браку коштів для нових кредитів на будівництво житла, зокрема, і тиск на ставки по іпотечних кредитах. У національному масштабі, друге місце в Лізі “іпотечних кредиторів, повідомив 40%-ве зниження в загальному обсязі житлових кредитів, які вони змогли запропонувати протягом дванадцяти місяців до кінця березня минулого року.

Говорячи про кризу у фінансуванні будинку, Девід Дукс з BBA погодився, що відсутність ліквідності, яка була одним з факторів загального фінансового обмеження, які зараз показують, було основною причиною зниження попиту на іпотечні кредити та кредити, попит на обидва вони є значно нижче рівня, який спостерігався в минулому році. Він висловив думку, однак, що в пошуках вигідних угод, ринок Remortgaging був дуже активним. Цифри за квітень були запропоновані в якості ознак того, що похмурі перспективи була дещо завищена, із загальною
у розмірі £ 18 млрд. нових кредитів. У поєднанні зі 150 000 нових кредитів на будівництво житла, у вигляді Remortgaging, купівлі та справедливості виведення, Про це заявив BBA, є позитивним кроком вперед.

Справа в тому, що збільшення в квітні 3000 вище березневого показника, в той час бути кроком у правильному напрямку, навряд чи вказівку жвавий ринок житла. Remortgaging здається ходу вибору для багатьох, з пошуком економік в результаті сплеску 10,7 відсотка у квітні (до 74722) на малюнку в попередньому квітні. З іншого боку, він стверджує, що багато з них були змушені в цій ситуації до кінця знижки і фіксовані іпотечні ставки угод, і в даний час того, щоб знайти фінансування, щоб покрити високу вартість щомісячних виплат.

З цим підвищення тиску для засобів, що надходять на вершині більш високі витрати на продукти харчування, паливо, муніципальний податок і багато інших неминучі статті витрат, майбутнє багатьом повинна виглядати досить сірим.

Неминуче існує побоювання, що в зниженні доступності іпотечного кредиту, банки штучно обмежують на ринку нерухомості, з ризиком змушуючи не тільки
цього ринку, але і всієї економіки в спад. Рішення Банку Англії, щоб спробувати отримати “повороту коліс знову ‘, вводячи 50 млрд. фунтів стерлінгів на банківський сектор, забезпечуючи тим самим кошти, які були б доступні через державні облігації для надання іпотечних кредитів, можуть чи не можуть працювати. Ідея була підтримана урядом, оскільки було визнано, що наявність цих грошей дозволить банкам приймати набагато більш розслабленим виглядом на доступності іпотеки.

Згідно з останніми наявними даними здавалося б, ймовірно, однак, що банки взяли іншу точку зору. Передбачається, що іпотека (наскільки вони стурбовані) набагато менш важлива, ніж їх власні прибутки, і Банк Англії хід не був отриманий в абсолютно дух, який був призначений.