Обмін валюти залишається ключовим фактором

Ми продовжуємо наш щоденно дивитися на фактори, що впливають на валютах дозволяє деяке уявлення про ринок умов, що впливають на валютний курс. Грошових коштів і доходів часу для Великобританії пенсій та QROPS слід вважати максимальної пенсії, QROPS та інвестиційний дохід і переваги прийнято.
Інвестиційний волатильності ринку та обмін валют залишається проблемою. Речі як і раніше дуже нестабільною і ми знаходимося в унікальній глобального впливу на території. У зв’язку з прибутковістю інвестицій, обмін валюти продовжує турбувати багатьох експатів з пенсій Великобританії, QROPS і тепер QNUPS.

Останнього виконання сильних даних Великобританії бачив стерлінгів зробити доходи по всіх напрямах за останні пару тижнів. Але це перспектива, здавалося, застопорилися як Великобританія побачив слабкіше, ніж очікувалося читання секторі послуг Великобританії, в ньому підкреслюється, що економіка Великобританії може щосили, щоб відповідати зростанню вона досягла в першій половині року. Офіційний читанні в липні виросло на її найнижчий показник за 13 місяців досягненні читання 53,1 з 54,4 у червні.

Фунт досяг денного максимуму 1,2081 до € від мінімуму € 1,2041 проти євро.
По відношенню до долара стерлінгів досяг сесійного максимуму $ 1,5962 просто вниз на 6-місячного максимуму в $ 1,5968 досягнута у вівторок, але був все ще для сесійного мінімуму на $ 1.5863. Долар як і раніше під тиском широкомасштабних продажів у зв’язку з триваючими проблеми відновлення економіки США особливо після спекуляцій ми можемо побачити Федеральна резервна зробити подальші кроки, щоб спробувати знизити вартість запозичень. Проте багато аналітиків вважають, що є ключовий рівень опору на $ 1.5968, і ми можемо побачити стерлінгів боротьбі для просування через той рівень в $ 1,60 ‘с.

Фунт також знайшов підтримку від зростання цін на житло Великобританії, які були на 0,6% у липні і показуючи відновлення після падіння ми бачили в червні. Недавні повідомлення з деяких великих банків Великобританії підняли всі перспективи стерлінга з багатьма банками звітності істотний прибуток на половині року; ці банки включають Lloyds, HSBC і Northern Rock. Всі ці позитивні ознаки для Великобританії як країни, ми сильно залежать від банківського сектора.

В інших місцях в США побачив деякі позитивні дані без виробництві яка увійшла до 54,3 вище, ніж очікування 53,8, за цим пішла краще, ніж очікувалося даних по зайнятості яка увійшла до 42K в порівнянні з попереднім фігура 13k, це допомогло долару роблять успіхи в боротьбі стерлінгів у другій половині дня, як він ще раз простежив частину втрат на 0,5%.
В Єврозоні роздрібні продажі були випущені як для попереднього місяця і року в рік в червні. Читання увійшла нижче на 0,0% в порівнянні з останнім читанням 0,4% рік на рік фігурою пощастило більше, які надходять на 0,4% проти очікувань 0,1%.

Вся увага буде прикута до Банку Англії два дні засідання Комітету з грошової політики, яка розпочалася вчора, сьогодні вони випустять свою процентну ставку з вирішенням багатьох повірити, що ми буде
все ще бачимо утримання процентних ставок в даний час є рекордно низькому рівні в 0,5% (підтверджено). Що буде представляти інтерес чи є будь-який інший політиків погодитися з пропозицією Андрія у голосуванні за підвищення ставки до 0,75%.

Жерар Associates Ltd радить російські і людей, вважаючи, що проживають за кордоном на технічних і валютні опції для пенсій, QROPS, QNUPS та інвестиції в чіткій формі, що дозволить всім клієнтам зробити усвідомлений вибір. Наш сервіс включає пенсії, інвестиції, обмін валют та керівництво з оподаткування в кліматі, найпопулярніший “сонячним”. Це з ре гарантії та безпека Великобританії уповноважених і регулюється поради – необхідні інструменти для вашої безпеки.