Обама, Клінтон уваги довгостроковий догляд страхової галузі

У квітні 2007 року сенатори Барак Обама і Хілларі Клінтон просила, щоб наші уряди Рахункова палата вивчити довгостроковий догляд страхової галузі послужним списком для претензій, збільшення страхових внесків і ці збільшення відносини до провалів LTCi політики. Чи знайдуть вони бруд під килим?

Ну, я дам вам відповідь!

Якщо ви подивитеся на вимоги довгострокового догляду страхової галузі у виплатах, ви б заохочується. Претензія відмови вкрай низьким порівняно з іншими видами страхування – і LTCi компанії платять багато претензій “- $ 3,3 млрд. в 2006 році найвище вимога станом на грудень 2006 року склав більше $ 875 000 (Чи можете ви припустити платити, що з.! кишені?) Отже, престижність для довгих страхування по догляду термін.

Тим не менш, є деякі компанії, які LTCi дали всієї галузі погану славу, а також надання споживачам причини паузи. Компанії, які продаються недорогі політик з великою кількістю наворотів відчули необхідність або продати свої довгостроковий догляд страховий бізнес, попросіть ставка збільшується на існуючих власників полісів або навіть відмови або затримки претензій. “Low-сальників” на тому, що повинно було бути “дорогим” політики було визначено поганим плануванням тими компаніями, деякі люди можуть навіть дивитися на нього, як деякі з видів шахрайства.

Деякі з цих компаній були б млявими андеррайтингу і прийме людей, які були більш високого ризику, здоров’я мудрим. Ця бізнес-стратегія була бомба сповільненої дії.

Ще одне питання було одним з ставка збільшується. Деякі компанії збільшили тарифи на їх політики, особливо політики з необмеженим переваги життя. Так як компанія повинна відкласти вбік мільйона доларів за кожен необмежену політику життя, а так як ціна довгострокового догляду сама роздмухування в більш ніж 6% на рік, більшість компаній, які стверджували, розумні ціни на ці політики були змушені попросити про ставку збільшується .

Здається, що LTCi гравці, які залишилися на полі в даний час дуже обережні в ці дні. Довгострокове страхування по догляду в даний час має достатньо “claimshistory”, що актуарії можуть з’ясувати, що компанії дійсно повинні стягувати плату за кожен продукт. Більшість компаній посилили андеррайтинг і деякі з них не продає необмежену політику життя більше. Ті, які дійсно стягують здоровенний премій.

Всі ці фактори сприяють у зміцненні і оживити промисловість LTCi, зміцненню довіри в споживачів. Будемо сподіватися, що ця довіра виправдано, і що ці поліпшення політики не постраждають від підвищення ставок у майбутньому!

Там немає сумнівів в моїй голові, що будь-яке розслідування в галузь LTCi будуть підніматися кілька компаній, які були менше, ніж хотілося претензій дивідендних виплат і збільшення швидкості запису в минулому. Тим не менше, я думаю, що розслідування буде знайти, що промисловість LTCi в цілому є одним з кращих в страховому арену для оплати претензій. Що стосується підвищення ставки страхових внесків йде, так як LTCi компанії не можуть підвищувати ставки тільки з дозволу департаменту державної страхової, можливо DOI держав не слід надавати стільки підвищення ставок?

… Просто думки!