ОПЗ твердження – те, що лікарі готові зробити для цього

Ніхто не хоче, щоб їх залишили без покриття в ці дні, чи не так? Лікарі це прекрасно розуміють, і готові допомогти навіть в обмеженому моди. Подивіться, що кордони залишилися позаду, щоб отримати ОПЗ затвердження.

Якщо ви думаєте, відносини між лікарями і страховими компаніями рухає повагу і дружбу, ви абсолютно неправильно. Існує досить напруженість особливо коли лікарям доводиться стикатися з відмовами на ОПЗ. Можливість відмова ОМО, що збільшило наші дні. у поєднанні зі стресом, що беруть участь навколо нього, змушує багатьох лікарів, щоб забезпечити не цілком відповідну інформацію про своїх пацієнтів тільки, щоб отримати необхідне схвалення. У разі, якщо ОПЗ відхиляє клопотання пацієнта, лікар може подати заяву і звернутися до вирішення, однак імовірність того, страхову компанію, щоб змінити своє початкове рішення є досить низьким.

Незалежні дослідження показують, що лікарі можуть брехати про своїх клієнтів фактичні медичний стан, у разі, якщо є висока ймовірність того, що пацієнт буде відмовлено з покриттям або його / її стан важким. У цілому ситуація тут є більш ймовірним ОПЗ означає заперечувати покриття з пацієнтом, тим більше охочих лікаря полягає в зміні медичних записів і забезпечити зміну інформації про стан пацієнта. Вони навіть ймовірно, лежать в першу чергу, якщо вони будуть знати, що покриття може бути відмовлено, для того щоб уникнути другого привабливість.

Основна небезпека такої практики, є те, що така безневинна брехня в порятунок і будуть відображені в медичній карті. І якщо це вельми позитивним, в першу чергу, можуть бути дуже серйозні проблеми, коли пацієнт приймає рішення переключити лікарів або більш серйозні проблеми зі здоров’ям розроблена. Маючи це на увазі, це дійсно схоже лікарі допомагають пацієнтам з їх лежить саме для того, щоб отримати схвалення ОПЗ, насправді працює їх в набагато більш високий ризик у довгостроковій перспективі, що може мати набагато більш серйозні ускладнення, ніж заперечував охоплення.

Були багато пропозицій про те, як поліпшити таку ситуацію таким чином, що б порадувати всіх що беруть участь. Але чим більше ви думаєте про це, тим краще ви розумієте, що це питання співпраці між лікарями і страховими компаніями, щоб надавати дешеві медичного страхування для своїх клієнтів у відповідній і своєчасною. Потреба в адекватній діалог між ОПЗ і лікарі надалі буде проблемою, поки там не вистачає дешевого медичного страхування для задоволення потреб повсякденного пацієнтів. І важко визначити, яка зі сторін несе відповідальність за такі порушення балансу, тому що, здається, порочне коло, погрожуючи всій системі в цілому.

Новообраний президент заявив реформування системи медичного страхування, як і його пріоритет і це може бути шанс всієї системи чекав. Все, що нам залишається, це чекати і бачити, які заходи будуть вжиті для змінити таку практику ми стали дуже добре знайомі з цим останні роки.