ОПЗ плани пояснив

Організації з підтримки здоров’я (також часто званий НМО) є варіацією розподілу користі для здоров’я, яка забезпечує покриття на основі оплати наданих послуг. Страхові компанії, які забезпечують охоплення ОПЗ планує кожного є угода з певним медичним установам і фахівцям, для того, щоб запропонувати зниження плати для тих, хто купує такі плани.

Які плани ОПЗ все по?

HMO плани базуються навколо лікарів первинної ланки (РСР), що людина купує такий план повинен вибрати з мережі медичних працівників компанія працює з. PCP це людина, яка буде керувати і координувати всі дії та послуги, що надаються замовником, а також консультації та пропозиції основних заходів гігієни, таких як огляди та іспити. Профілактичних медичних послуг, як правило, безкоштовно доплати в планах ОПЗ.

У разі, якщо проблеми зі здоров’ям людини перевищує професійної галузі знань PCP, лікар відноситься цього пацієнта до іншого лікаря спеціалізується на той же домену. Сказав фахівець буде займатися подальшим вивченням проблеми і використовувати свій досвід, щоб вирішити її, але тільки після того, як він чи вона отримує направлення від лікаря. В іншому випадку, ви не будете мати можливість отримувати будь-яку медичну допомогу, за винятком критичних ситуаціях надзвичайної ситуації, коли ризик ускладнень дуже високий.

Охоплення ви отримуєте через план ОПЗ передбачена тільки в рамках медичної мережі, зазначені оператором стільникового. У разі, якщо член план ОПЗ вибирає отримання будь-які медичні послуги в установці, що не робить частина мережі, не буде ніякого освітлення і людина буде покрити всі витрати в повному обсязі з власної кишені. Крім того, HMO планів дозволить вам отримувати медичну допомогу від додаткового фахівця тільки тоді, коли у вас є відповідний напрям наданих вашого лікуючого лікаря. В іншому випадку це розглядається як використання з мережевих послуг і ваші витрати не покриваються взагалі, навіть якщо це той же медичній установі, де ваш PCP знаходиться.

Чому ви хочете, щоб вибрати страхову HMO план медичного обслуговування?

ОПЗ являють собою найбільш доступних і дешевих медичного страхування серед керованих варіанти відходу. Якщо порівняння темпів POS або РРО, ОПЗ пропонують більш низькі премії та доплати менше. Саме тому багато співробітників ОПЗ вибрати як тип страхова група планує для своїх працівників. Це особливо корисно для тих, хто рідко відвідують лікаря і не потрібна обширна медична допомога з їх планом або не мають вже існуючі умови, що вони хочуть, щоб покрити. Роботодавці знайдуть ці плани корисні, оскільки вони можуть скоротити свої витрати і забезпечити додаткові переваги для своїх працівників, а не платити тільки за медичну страховку.

Якщо ви турбуєтеся постійним тенденція медичних витрат та страхові тарифи зростають з кожним роком, настійно рекомендується, щоб побачити, якщо план ОПЗ відповідає вашим вимогам страхування. Отримай котирування медичного страхування від декількох провайдерів, і ви обов’язково знайдете хороший план для розумних і конкурентоспроможної ціни. Тим не менш, якщо у вас є більш конкретні страхові потреби і може витратити додаткові гроші на широке висвітлення, це краще, що ви вивчити інші варіанти плану поза ОПЗ.