ОПЗ – Основи здоров’я організації з технічного обслуговування

Ви знаєте, що організація медичного обслуговування є? Організація медичного обслуговування (також звані ГМО) є одним з трьох керованої медичної допомоги систем медичного страхування в Сполучених Штатах. ОПЗ розроблений, щоб запропонувати фінансову підтримку та медичну допомогу учасникам програми. Деякі керованих систем догляду не пропонують лікування самі. Швидше, вони пропонують різні рівні фінансового покриття в залежності від того ви відвідуєте в мережі або поза мережею провайдерів допомоги. ОПЗ, з іншого боку, є система лікарі і лікарні, які залучені в певну структуру покриття. Якщо ви є частиною організації підтримки здоров’я, ви тільки покриті, якщо ви йдете до лікаря в мережі ОПЗ.

ОПЗ члени сплачують щомісячні внески, які охоплюють більшу частину медичних витрат, вони можуть або не можуть виникнути протягом місяця. Часто вони також зобов’язані платити доплати (також звані доплати). Доплата є сума, сплачена на момент лікування, щоб компенсувати частину витрат на медичне обслуговування. Кількість з-оплати варіює залежно від конкретного лікування. Медична відвідування офісу мають різні доплати темпами, ніж рецептів і більш активно брати участь лікування.

Організація медичного обслуговування плани також вимагають від членів обрати лікаря, як у свого лікуючого лікаря (PCP). Цей лікар є основним піклувальником користувача щодо всіх питання, що стосуються здоров’я і повинні направляти їх в інші лікарі, якщо фахівець не потрібно. Користувачі не можуть перейти безпосередньо до фахівця за власним бажанням. Не всім вдалося медичні цю вимогу. Організація бажаних постачальників (також відомий як PPO) не вимагає лікуючого лікаря.

Тому організація медичного обслуговування?

Організації підтримки здоров’я, як правило, більш доступні, ніж інші керовані системи страхування по догляду. Абонентської плати та доплат, як правило, не висока і доступною альтернативою платити відсоток від рахунку, як інші керовані провайдери вимагають догляду.

ОПЗ також дуже “запобігання” цілеспрямований характер. Це означає, що вони сприяють способи, щоб залишатися здоровим, а не способи лікування хвороб. Організації підтримки здоров’я надають своїм членам з багатством медичну інформацію про те, як запобігти хвороби та хвороби. Вони часто поширюють здоров’я керівництв і довідників інформативним про те, як залишатися здоровим і уникнути захворювання. Ця стратегія допомагає ОПЗ членів уникнути численних візитів до лікаря для хвороб, які можна було б легко уникнути.

Чому б не організація медичного обслуговування?

ОПЗ більш обмежувальними, ніж інші керовані медичні. ОПЗ охоплювати тільки члени, якщо вони відвідують лікарів у мережу страховика ОПЗ. Якщо є фахівець член хоче бачити для конкретної хвороби, і лікар знаходиться не в мережі ОПТ, член доведеться платити з власної кишені витрати.

Крім того, оскільки члени повинні спочатку встановити лікуючого лікаря, всі медичні процедури і напряму потрібно пройти через їх лікуючого лікаря. Навіть якщо фахівець знаходиться в ОПЗ мережі, члени все ще необхідно отримати схвалення від свого лікуючого лікаря, перш ніж вони відвідати фахівця, якщо вони хочуть бути включені в їх ОПЗ.

Організація медичного обслуговування являє собою практичне рішення для страхового покриття медичних послуг. Абонентської плати та доплат часто незначні і покривних елементів незалежно від як часто вони відвідують свого лікаря кожен місяць. Проте, члени ОПЗ дійсно є обмеження, які можуть перешкодити спеціалізоване лікування, якщо це необхідно.

Перш ніж зважитися на ОПЗ, читав всі факти. Бази Ви рішення про вашу типовою медичні потреби і чи дійсно ОПЗ зможе надати вам медичну допомогу вам потрібно.

За кілька статей про медичне страхування захід: http://www.bills.com/hmo-basics-article/