Нью-Йорк медичного страхування є обов’язковим для людей високого ризику

Більшість дорослих американських громадян отримують стандартний медичного страхування або зі своїх роботодавців або їх подружжя. Тим не менш, великомасштабної зйомці здійснюється Організацією Об’єднаних Фонд охорони здоров’я ще в 2006 році не менше, розкрили факт, що близько 16% всього дорослого населення США не застрахована з точки зору здоров’я. Тільки 60% американців користуються медичного страхування, що надаються роботодавцем в той час як ще 26%, які мають Medicaid. Інша частина населення має якісь особисті Нью-Йорк поліс страхування здоров’я.

Багато людей, які не застраховані є насправді обійтися без медичного страхування, оскільки вони, здається, є вже існуючі умови, яка не значні для обкладинки. Ці люди вважаються високими факторами ризику більшістю страхових компаній і, отже, не визнані придатними для нового медичного страхування Йорку. Більшість з цих людей, які мають вже існуючі медичні умови насправді здається дуже жорстким, щоб зібрати відповідний поліс страхування здоров’я у разі, якщо вони не можуть повністю залежать від роботодавця основі план медичного страхування. Тому у них залишається дуже мало варіантів для планів медичного страхування, що теж доступні за дуже високої вартості.

На жаль, іноді такі люди також називають як ООН-страхової і єдиний варіант, який вони залишають, для отримання покриття за допомогою високих басейну ризик, організованих державою. Вони спеціально сплановані стратегії, щоб забезпечити нові Здоров’я Йорк страхування для всіх таких людей, які не можуть отримати належне завдяки страхування вже існуючі медичні умови. В даний час 34 штатів у Сполучених Штатів Америки, які працюють таким високим ризиком басейни.

Високий ризик в основному басейни створити пул людей, які знаходять, що це досить важко отримати належний поліс страхування здоров’я. Це стало можливим для кожного користувача в групі, щоб отримати медичну страховку через програму, яка проводиться за фінансової підтримки держави. Але тоді вони доступні за вищою ставкою, ніж швидкість, з якою люди без попередніх умов може отримати, щоб скористатися цим. Членам дають вибір, щоб вибрати між ОПЗ, ФФБ та ППО плани. Кожен з планів має різні ступені гнучкості, щоб запропонувати. Це вирішується на підставі того, як кожна людина управляє своєю питань охорони здоров’я.

У цьому контексті, що також має бути згадано, деякі з недоліків, що подібні високі басейни ризику для здоров’я політика догляд страхування є. У першу чергу, це трохи занадто дорогий і, крім того, члени можуть також бути зобов’язані планують у два рази, що нормальна людина без попереднього виходу зі стану може знадобитися для страхової план. Деякі з високих ризиків басейни також виключення період для всіх раніше існуючих умов, які можуть бути від 6 місяців до всього 1 рік. Так що члени повинні будуть чекати цього періоду, перш ніж вони можуть вважатися мають право подати позов сюди різні медичні витрати.