Нью-Джерсі довгострокового догляду Партнерська програма

Нью-Джерсі є другим найдорожчим стан допомогу житлових приміщень і четвертий для домашнього догляду, за даними на 2010 Вартість Genworth Financial про Догляд обстеження. Однак держава має найменше витрат на Medicare сертифікованих послуг дому помічником. Значення, Нью-Джерсі жителі Ладена від підтримки установах хоча широко необхідності.

Довгі сценарії виходу члена в Нью-Джерсі настільки ж складна, як і інші держави: багато з цих літніх доведеться витрачати великі шматки грошових коштів, які спустошують їх усією сім’єю, і більшість з них залежать від Medicaid, як останній засіб. Всі зростаючі довгострокові витрати на обслуговування може розтрощити емоційної та фінансової навантаженні на багато людей похилого віку та їх близьких. Medicaid є єдиною програмою, спрямованої на вирішення питань довгострокового догляду, але його запаси не достатньо, щоб роздавати мільйони американських літніх людей та інвалідів.

Протягом багатьох років, сплачуючи за довгостроковий догляд була тема, що літні люди вирішили знехтувати, оскільки це може зробити їх нещасними і, в іншому випадку, вони воліють дивитися в обличчя смерті, а не зубожіли. Є приватні LTC страховиків, але лише деякі жителі вважають цю опцію. З середнім рівнем доходу в групи з низькими доходами, більшість з них звертаються до Medicaid для допомоги, але безрезультатно. Medicaid вміщує осіб за межею бідності, щоб запобігти багатих і привілейованих від скориставшись програмою розширити свої активи. Суворі правила в Medicaid результаті екстравагантна бюджету, які були виділені для тривалого лікування, що тільки викликало деяке дефіцит бюджету всієї країни.

Нове партнерство в Джерсі для довгострокового догляду це програма, призначена для вирішення активами межа Medicaid про те, що б допомогти жителям захистити свої активи і зберегти гідне існування, оскільки вони старіють. Федеральний закон скорочення дефіциту 2005 змінив правила Medicaid і ратифікувала партнерської програми в чотирьох Pioneer штатах – Нью-Йорк, Каліфорнія, Індіана, і Коннектикут. Центри з Medicare і Medicaid Services або CMS затвердив нову програму партнерства Джерсі 12 лютого 200, який виробляється в силу з 1 липня 2008 року.

Найбільш істотною особливістю політики партнерства є “захист активів” або зневагу до Медікейд процес, який дозволяє окремим особам для суми активів за межа Медікейд або продовжити покриття навіть після того як вони вичерпали свої страхові виплати. Таким чином, страхувальники можуть претендувати на Medicaid і зберегти кошти, спрямовані їхніх спадкоємців і сімей.

Новий підрозділ Джерсі страхування на 6 грудня 2006 відзначив наступні особливості, які повинні відображатися у всіх політики партнерства:

• Назва продукту повинно бути вказано і слово “партнерство” має бути включено
• Перша сторінка повинна містити дату видачі
• Там повинно бути твердження, що привселюдно заявити, що політика дотримується вимог або визначення “кваліфікованих довгострокового страхування”, як говориться в розділі 7702B (б) Податкового кодексу
• Там має бути звіт, який показує включення захисту інфляції. Політики зобов’язані включати з’єднання інфляції захист осіб молодше 61 і деяку ступінь захисту для осіб віком 61-75.
• Там повинно бути твердження, що тільки дозволені або сертифікованих агентів можуть продавати політики партнерства