Нью-Джерсі Автострахування Котирування – Основи

При погляді на нові котирування Джерсі автострахування вам буде представлений з великим вибором страв, сподіваюся, ця стаття допоможе вам зробити правильні.

У Нью-Джерсі він є обов’язковим, що у вас є автострахування. Є два поширених типів страхових полісів авто в Нью-Джерсі, тим дешевше базова політика, яка забезпечує достатнє освітлення для задоволення мінімальних вимог страхування штату Нью-Джерсі Закон і дорожче стандартної політики, яка є політикою вибирають більшість Нові драйвери Джерсі. Обидві політики пропонують варіанти для подальшого збільшення вашого захисту.

У Нью-Джерсі політика автострахування діляться на кілька різних покриттів залежно від типу стверджують, що буде ми заплатили, щоб ви і / або інших. Покриття можна розділити на три області.

1. Покриття для оплати інших людей внаслідок нещасного випадку, викликаного ви

Відповідальність – тілесні ушкодження відповідальності
Це охоплює вас за претензій і судових позовів від людей, які одержують травми або гинуть в результаті аварії, яка була викликана вас. Охоплення зазвичай виражається у вигляді двох сум, одна на всіх осіб, потерпілих внаслідок нещасного випадку та іншим вказівкою межі виплачуються фізичній особі. Наприклад вашої політики можна стверджувати, що ви застраховані на загальну суму $ 100 000, але вказівки межі $ 20 000 для кожної людини.
З основною поліса не включений, але доступний в якості опції. Покриття входить в стандартну політику, починаючи від $ 15 000 на людину і $ 30 000 за аварію.

відповідальності – відповідальності матеріальний збиток.
Один раз це охоплює вас за претензії і позови людей, чиє майно пошкоджене внаслідок аварії з вини вас.
Це покриття включене в базові і стандартні політики, кількості знаходяться $ 5000 на основній політики і від $ 5000 до $ 100 000 на стандартній політики.

2. Покриття платити вам, де аварія була викликана іншим людям

незастрахованих охоплення автомобіліста
Це покриття буде платити вам за нанесення тілесних ушкоджень і матеріального збитку, що ви страждаєте в результаті аварії з вини незастрахованих водія.

застрахований в недостатній мірі охоплення автомобілістів
Цей охоплення платить за отримані тілесні ушкодження та матеріальний збиток, що ви страждаєте в результаті аварії з вини водія, який має страховку, але охоплення яких становить менше, ніж охоплення незастрахованих автомобілістів.
Вище покриттів не доступні на основну політику, але не є обов’язковими на стандартній.

3. Покриття платити Вам і / або інших людей, незалежно від того, хто в результаті нещасного випадку

індивідуального захисту травми (PIP)
Це покриття (іноді відомий як “без провини” покриття) для травм, які Ви і інші можете понести в автомобільній аварії, незалежно від того, хто в результаті нещасного випадку. Вона покриває витрати на лікарні та медичні витрати, пов’язані з лікуванням травм і інші непередбачені витрати, такі як втрати у заробітній платі.
Основна політика пропонує максимальне покриття $ 15 000 за аварію і до $ 250000 для істотного або постійного травми. Стандартний поліса може доходити до $ 250 000 за аварію і $ 250000 для постійних травм.

зіткнення освітлення
Покриття платити за збиток, заподіяний вашому автомобілю, коли беруть участь у зіткненні з іншим транспортним засобом або об’єктом.
Ця функція доступна в якості опції на Стандартної політиці. Він не входить в основну політику, але можуть бути запропоновані в якості опції на деякі страховики.

всеосяжний охоплення
Це платить за пошкодження автомобіля, який не є результатом зіткнення, наприклад, пожежі, крадіжки, вандалізм і повені. Стандартні опції на політику, а також на основну політику з деякими страховиками.