Новини страхування – Великобританія колишніх курців повідомляється платите занадто багато за страхування життя.

Відповідно до недавнього дослідження страхуванню життя Банку Sainsbury `s, багато колишні курці можуть платити занадто багато за їх страхування життя. Вони стверджують, що за останні 5 років близько 6780000 чоловік кинули курити, однак тільки чверть з цих людей повідомили їхнього життя страхової компанії.

Час вимоги відрізняються між страховиками, однак багато компаній вважають, що людина більше не бути класифіковане як курець після одного відмови від вживання тютюну наступний рік. , Звернувшись в страхову компанію колишніх курців можуть отримати собі повторно класифікується як «некурящий» і, можливо, врятувати тисячі фунтів стерлінгів протягом терміну їхньої політики.

За їх оцінками, це означає, що є до 2,2 млн. колишніх курців, які могли б витрачати щонайменше £ 126 720 000 просто не переглядають свої вимоги страхування життя, щоб показати свій здоровий стан і відображають, що вони більше не курить.

Девід Пікет, менеджер зі страхування життя Банку Sainsbury `s сказав:” Користь для здоров’я відмова від добре відомих, так і з пачку сигарет тепер вартістю більше £ 5, економія фінансових коштів також може бути істотною. Однак, як тільки ви успішно кинути палити, ви можете також зробити економію в ваших щорічних премій зі страхування життя, якщо ви проглянете вимогам “.

Більшість політики вимагають колишні курці, відмовилися постійно і цілком можливо, що навіть пару сигарет в пабі в суботу вночі, отже, може недійсним кришкою, проте там можуть бути великі зберегли (більше 30%) для тих, хто повністю кинути палити. Але, незважаючи на потенційну економію, які доступні, більшість людей не думають оновлювати свої поліси страхування життя і так в збитку.

За останні кілька років, підвищення рівня конкуренції, призвело до значного зниження для потенційних страхувальників, з основними термін страхування життя зараз стоять всього лише 5 фунтів стерлінгів на місяць для молодого і здорового некурящого.

Страхування життя порівнянні Moneynet сайті є хороші новини для існуючих власників політики теж “Якщо у вас вже є полісів страхування життя, які були вивезені деякий час тому це може бути, варто прислухатися зміни. Більшість компаній Життя значно скоротили свої премії за останні кілька років з урахуванням тривалості життя та досягнення в галузі медицини “.

Витрати на страхування життя може суттєво відрізнятися в залежності від віку, способу життя і занять, а також між різними провайдерами по страхуванню життя, так як не всі провайдери оцінити рівні ризику повинні бути застраховані таким же чином. Легкість, з якою можна перевірити різницю в страхових премій між постачальниками через фінансовий інформаційним сайтом Motley Дурень, Moneynet, або багатьох інших, які виникли в останні роки, також призвести до збільшення суспільного знання і конкуренції в рамках промисловості надалі знижуючи витрати.

Хоча новину, здається, добре з усіх боків для споживачів, слід зазначити, що, як і всі фінансові рішення, зміна страхового покриття може бути складним, як кількість постачальників послуг і різних продуктів і збільшує витрати на неправильне рішення може виявитися серйозною. Слід зазначити, що рівні покриття може змінюватись в широких межах і, отже, професійного незалежного фінансового консультанта слід шукати при виникненні сумнівів щодо придатності продукції.

Відмова від відповідальності:

Вся інформація, що міститься в цій статті, для загального відома і не повинна розглядатися як рекомендація відповідно Законом про фінансові послуги 1986 року.

Вам настійно рекомендується вживати належних професійні та юридичні консультації до укладення будь-яких обов’язкових договорів.

Корисні ресурси:

Страхування життя порівняння – Moneynet (http://www.moneynet.co.uk/insurance/index.shtml)
Фінансова інформація – дурень Motley (http://www.fool.co.uk/insurance/insurance.htm)