Новий рік призводить до нових оплату проїзду і змінюється від FSA

Торік бачив великих катастроф, що відбуваються в дорожній галузі. Кілька авіакомпаній закриті, десятки тисяч мандрівників залишили застряглими за кордоном в результаті, і турагенти були викриті у використанні “введення в оману тактики продажів”, щоб продати відвідувачів свята з їх політикою подорожей.

Станом на січень 2009 року, турагенти повинні регулюватися з фінансових послуг (FSA) або стати Доповідачі або представники FSA-регульованої компанії, щоб продати страхування подорожей.

Хибна поради
Постачальник страхування подорожей, Sainsbury `s вітав зміни в законі, а також попередив, що кілька людей все ще в даний час стати жертвою закулісної тактики і вводить в оману продажів використовуватися деякими недобросовісними туристичних агентів, щоб гарантувати, що їх політика придбали. Це призвело до тисяч людей помилково продається туристичне страхування туристичних агентств з кожним роком.

Страховик також показало, що п’ять відсотків туристів, які стверджують, що купили страховку від туристичних агентств протягом останніх 12 місяців, – цілих 407 000 осіб – були неправильно сказали, що вони не могли замовити їх свято, якщо вони також дістав кришки, пропонованих їх агентів в той час.

Сем Marrs, Страхування подорожей Sainsbury `s директор сказав:.” Це тривожний висновок, але це буде набагато більш важким для ізгоїв туристичних агентів, щоб зробити це, як тільки вони регулюються FSA Наше дослідження показує, що до цілих 8140000 чоловік міг би купити страховку від турагентів за останні 12 місяців і нових правил буде надавати споживачам з цінними настільки необхідну захист. ”

Крім того дослідження Travel Insurance Sainsbury `s також показує, що страхування подорожей проданих полісів через туристичні агентства потенційно може залишити тисячі людей з недостатнім покриттям. Близько 16 відсотків з тих, хто купив дорожній чохол від турагентів в цьому році стверджують, що вони не просили ні про які вже існуючих медичних умов, небагато в порівнянні з 17 відсотками у минулому році. Однак проблема турагенти не в загальних рисах, що робить, і страхування не покриває стало гірше, зачіпаючи 17 відсотків клієнтів, що купують кришку від турагентів в останні 12 місяців, порівняно з 13 відсотків у минулому році “.

План порятунку від Saga
У світлі всі руйнування і лиха, які не викликають авіакомпаній мандрівникам, постачальник страхування подорожей, страхування Сага, яка спеціалізується на страхові поліси для літніх людей; ввів нову політику, яка забезпечує покриття у випадку відмови авіакомпанії.

Велике і все зростаюче число літніх людей подорожувати самостійно. Страхування подорожей Сага заявив, що він захистив близько 2 мільйонів свят, з моменту її створення і широта покриття розвивалася протягом багатьох років у відповідь на свято тенденції та зворотного зв’язку з клієнтами. Саме після такого зворотного зв’язку від наших безстрашних над клієнтами 50-х років, що страхові Сага Подорожі ввела додатковий захист охоплюють запланованих авіакомпанією недостатності.

У разі запланованого авіакомпанія, мандрівник летить з переходить в управління, нове покриття забезпечує до £ 1500 для кожної застрахованої особи, у відношенні витрат на рейси сплачені наперед, або вартість зворотних рейсів до Великобританії.

Це покриття набуває чинності на новий сингл поїздки і щорічний полісів, придбаних з 2-го січня 2009 року і на продовження річного подорожі з 25 січня 2009 року.

Пол Грін, керівник з комунікацій групи Saga сказав: “У невизначеній економічної ситуації сьогоднішнього підкованих незалежний мандрівник повинен перевірити, якщо їх страховка покриває авіакомпанії провал, якщо вони хочуть подорожувати з впевненістю у 2009 році.”