Новий вид Medicare Advantage плани і Original Medicare

Центри з Medicare і Medicaid Services забезпечують переваги, за оцінками, 100 мільйонів чоловік, або близько однієї третини американців. Тим не менш, центри не мали постійного виконавчого директора, так як восени 2006 року.

Президент Обама має намір висунути професор Гарвардського університету і Массачусетського педіатр Дональд Бервік, який відомий своєю роботою для поліпшення обслуговування пацієнтів, для контролю за Medicare і Medicaid. Бервік очолює некомерційну організацію для підвищення ефективності у сфері охорони здоров’я. Він є президентом і генеральним директором Інституту вдосконалення охорони здоров’я, некомерційної організації, в Кембриджі, штат Массачусетс інституті роботи з усунення непотрібних смертей, страждань, очікуючи допомоги, а також відходи в системах охорони здоров’я в усьому світі.

Бервік також є професором політики догляду педіатрії і здоров’я в Гарвардській медичній школі, і професор політики в галузі охорони здоров’я та управління у Гарвардській школі громадської охорони здоров’я.

як реформа охорони здоров’я впливає Medicare

Остаточний рахунок реформи охорони здоров’я не включали скорочення Medicare вигоди. Це не збільшить частку ви платите за відвідування офісу лікаря, перебування в лікарні, відпускаються за рецептом ліків, або будь-яке інше медичне лікування під Medicare.

Остаточний рахунок припинено, що називається дірка від бублика. Це розрив в охопленні Medicare бенефіціарів, яка залишає платити повну ціну за рецепти і премії. Medicare бенефіціарів, які потрапляють в зазор охоплення отримаєте знижку $ 250 в цьому році, і 50-відсоткову знижку на фірмових препаратів, наступного року. Відсоток, який платять за бенефіціарів рецептів буде скорочуватися з кожним роком, поки розрив в охопленні не запобігти.

Після цього, Medicare бенефіціарів буде платити близько 25 відсотків за їх рецептів і це за вирахуванням франшизи, поки вони не досягнуть катастрофічне покриття. Потім, вони платитимуть лише 5 відсотків, і більше не будете повинні платити повну ціну за рецептів за винятком франшизи період.

реформа охорони здоров’я сприяє запобіганню

Частини реформи законодавства, спрямованих на поліпшення якості медичного обслуговування, і запобігти необхідність у госпіталізації, підтримуючи профілактичну допомогу. Законопроект усуває доплат і франшиз в профілактичних цілях, і забезпечує покриття щорічних оглядів.

Лікарні також отримає стимули, щоб переконатися, люди готові піти додому, коли випустили, і, щоб запобігти непотрібні повторні госпіталізації. Лікарі будуть заохочуватися для координації допомоги, пацієнти отримують з різних фахівців для усунення прогалин у лікуванні.

Медікер розширити переваги Medicare майже на десятиріччя

Реформа охорони здоров’я законопроект був більше 400 мільярдів доларів на Медікер протягом наступного десятиліття. Більшість з тих, результат економії від скорочення щорічного збільшення платежів на головну установи охорони здоров’я, лікарні і умілих засобів догляду. Щорічний приріст буде скорочений на продуктивність факторів виробництва, що заохочують постачальників, щоб бути більш ефективним.

Законопроект 1997 зменшений Medicare витрат більш ніж на нинішньої реформи охорони здоров’я, але Конгрес прийняв рахунки до помірного тих 1997 скорочень Medicare. Конгрес міг би зробити те ж саме для поточного положення реформи охорони здоров’я. Хоча в даний час реформа не скороченням зарплати для лікарів, попереднє законодавство не зробили прохід зі скороченням зарплати для лікарів які набудуть чинності з 1 квітня цього року, і в найближчі роки.

зміни в планах Medicare Advantage

Medicare тепер платить 14 відсотків більше за передплатника в особистому Medicare Advantage плани, ніж такою ж ретельністю, коштуватиме за оригінальними Medicare. Остаточний рахунок реформи охорони здоров’я привели цих платежів у відповідність з оригінальним Medicare. Medicare Advantage плани ще повинні забезпечити охоплення, який так само добре чи краще, ніж оригінальні Medicare і Medicare доповненню планів і раніше покривають прогалини в раніше Medicare.

Законопроект перешкоджає планам Medicare Advantage від зарядки більше, ніж оригінальні Medicare за конкретні види обслуговування. Вона також вимагає Medicare Advantage планує витратити не менше 85 відсотків коштів платників податків на медичні послуги для членів, замість того щоб використовувати ці гроші для маркетингу або її зберігання в якості прибутку. Користувачі, які бачать збільшення страхових внесків, або вигоди скорочення своїх планах Medicare Advantage можете змінити на інший план або оригінальні Medicare.

Бюджетне управління Конгресу (CBO) вважає, що поєднання Медікер, і збільшення доходів в рахунку більше, ніж платити за освітлення для незастрахованих. У результаті, каже CBO законопроекту дозволить знизити дефіцит протягом перших десяти років, а також довгострокові Medicare, щоб зробити доступними для літніх на пенсію у найближчі роки.