Новий банк спеціалізується на здоров’я ощадних рахунків

Рекордне число людей були відкриття податковими пільгами медичні ощадні рахунки, щоб отримати податкові відрахування для широкого спектру медичних витрат. Таким чином, це не дивно, що є банк виключно присвячений пов’язаних зі здоров’ям рахунків. Блакитного хреста і Блакитного щита членів Асоціації створено Blue Bank Healthcare, і він може забезпечити медичні ощадні рахунки (HSA) у всіх 50 штатах. Blue Cross Blue Shield HSA, як і будь-який інший HSA, пропонує неоподатковуваних спосіб заощадити гроші на медичні витрати.

Блакитного хреста і Блакитного щита асоціація є національною групою з 39 незалежних страховиків, таких як Blue Cross штату Айдахо, який був одним з перших членів для роботи з Blue Bank Healthcare. Новий банк може управляти медичні ощадні рахунки для 98 мільйонів людей, які мають блакитні плани Cross Blue Shield, але ні у кого немає, щоб відкрити HSA тільки тому, що у них є Blue Cross Blue Shield страхування.

медичні ощадні рахунки роботи з дешевшою страхування

Щоб почати HSA, ви повинні купити одну з високою франшизи планів медичного страхування, які можуть бути об’єднані з HSA. Як страхової премії збільшується шип до 39 відсотків, все більше людей переходять на Високий-Франшизи медичного страхування, тому що ці плани мають більш низькі щомісячні премії, ніж традиційні плани.

З високою франшизи планів медичного страхування, вартість менше, ви можете сприяти те, що ви економите на премії HSA. Якщо ви відносно здорові і не мають регулярні медичні витрати, ви будете економити на преміях без необхідності витрачати багато для медичних пов’язаних зборів.

медичні ощадні рахунки заробити оподатковувані відсотки

Як ІРА, HSA заробляє неоподатковуваний відсотки, і всі залишилися кошти на Вашому рахунку в кінці року, переносяться на наступний рік. Коли ви на пенсію, ви можете зняти ваші HSA балансу, як ІРА.

Якщо Вам немає 65 років, ви можете відкрити безкоштовний HSA, коли ви купуєте кваліфікованих високим податком план медичного страхування, і ви можете зберегти вашу HSA, навіть якщо ви охоплені іншими політики. Ви не можете мати медичні витрати оплачуються як страхування і HSA, однак.

HSA порівняти плани, щоб знайти найкращі ціни

Не всі високою франшизи планів медичного страхування, робота з медичні ощадні рахунки. Щоб відкрити HSA, вам знадобиться сумісний високим податком план медичного страхування, і ви повинні порівняти плану переваги і тарифи.

Перевірте річний франшизи політики », який являє собою суму, вам доведеться витратити, перш гарантії починається. Після того, як франшиза зустрілися, який відсоток ви повинні платити за конкретні послуги, такі як відвідування лікаря офісу? Цей відсоток називається співстрахування. Подивіться на щорічний зі своєї кишені максимуму, а граничний термін на освітлення. Переконайтеся, що ви розумієте, як обмеження і максимуми можуть взаємодіяти. Робота з в мережі лікарів і лікарень може бути значно дешевше, так що ви знаєте, які вважаються в мережі.

внесок у HSA не обкладаються податком

У 2010 році ви можете вносити до $ 3050 як приватна особа, і сім’ї можуть вносити до $ 6150 в HSA. Внески не потрібно, але для HSA внески не оподатковуються, та вилучення з HSA платити за кваліфікованих медичних витрат не оподатковуються.

Внески можуть вноситися з до оподаткування доларів через роботодавців, або ви можете взяти на податкові відрахування при сплаті за медичні витрати з після оподаткування доларів.

медичні ощадні рахунки можуть бути використані для різноманітних медичних витрат, пов’язаних з

На додаток до загальних, пов’язані зі здоров’ям зборів, кваліфіковані витрати, які ви маєте на це право використовувати ваш HSA для оплати включають витрати, які не можуть бути охоплені медичним страхуванням. Це включає збори та стоматологічних протезів, а також збори психіатрів, психоаналітиків, психологів і психотерапевтів. Фізична терапія зборів також кваліфікований, в тому числі послуги мануального терапевта, гідротерапія, масаж і медичні.

Ви також можете використовувати ваші HSA для акупунктури, ароматерапія, аюрведичній медицини, зцілення християнськими практиками науки або інших цілителів, гомеопатія, харчові консультантів і традиційної китайської медицини. Вітаміни за призначенням лікаря, що продаються без рецепта ліки (такі як аспірин і сироп від кашлю), і протизаплідні таблетки також кваліфіковані.

Прилади для корекції, у тому числі контактні лінзи і заміни страхування, окуляри і іспити, і лазерної хірургії ока можуть бути оплачені з HSA. Субтитрів по декодер для телевізора, почувши помічників і батарей, читання по губах витрат, зміна телефонів, і спеціальної освіти також кваліфіковані.

Якщо Вам потрібна доросла одноразові підгузники з причини неврологічних захворювань, autoette або інвалідне крісло, підтяжки, милиці, інваліди управління автомобілем або модифікації для розміщення інвалідному візку, будинки модифікацій для надання медичної допомоги (у тому числі ліфт систем та крісла для відпочинку для кардіологічних хворих), приписані для матраців артрит, ортопедичного взуття, або протез, ви можете використовувати ваш HSA.

Крім того, ваш HSA може бути використана для оплати пологах, програми кинути курити або схуднути, і пов’язаних з лікуванням житло (до 50 $ на людину з обмеженнями) і транспорт. Дислексія і відновні читанні навчання також кваліфіковані. Ви навіть можете сплатити довгострокові премії відходу від HSA, і ви можете оплатити ці витрати для вашого чоловіка або будь залежний член сім’ї, навіть якщо ця особа не поширюється на страхування. Всі ці платежі можуть бути відняті з вашого доходу, щоб знизити податки.