Нова ідея на кризу медичного страхування в Америці

Відсутність медичного страхування для більш ніж 41 мільйонів американців є однією з найбільш актуальних проблем країни. У той час як більшість літніх американців мають охоплення через Medicare і майже дві третини, не літні американці отримують медичну страховку через спонсоровані роботодавцем планів, багато працівників та їхні сім’ї залишаються незастрахованих тому, що їх роботодавець не пропонує покриття або вони не можуть дозволити собі витрати на охоплення. Medicaid і державна дитяча програма медичного страхування (SCHIP) або HAWK-I тут, в Айові допомогти заповнити прогалини для дітей з малозабезпечених сімей та деякі їх батьків, але в недоступному для цих програм обмежено. В результаті, мільйони американців без медичної страховки особи несприятливі наслідки для здоров’я через несвоєчасну або упущені охорони здоров’я та розширення охоплення незастрахованих стала національним пріоритетом. – (Інформація взята з kff.org)

Кількість людей, які змушені йти без медичної страховки не що інше, як криза в цій країні сьогодні. Ми потрапили в порочне коло, протягом останніх декількох десятиліть, в яких внески медичного страхування стали занадто дорогими навіть для сім’ї середнього класу собі дозволити. Це в свою чергу призводить до нездатності незастрахованих для покриття медичних витрат, які найчастіше приводить до фінансових руїни сім’ї, і в свою чергу призводить до триваючої втрати доходу з боку медичної спільноти, які, у свою чергу, призводить вартість медичних витрат вище, їзда на велосипеді, нарешті, в страхову компанію, яка потім повинна їздити премії медичного страхування вище, щоб допомогти покрити зростання витрат на охорону здоров’я.

Багато пропозиції були кинув навколо політиків по обидва боки острова, починаючи від спілкування охорони здоров’я порівнянна з канадською системі, щоб схвалити медичні ощадні рахунки і розправлятися з необгрунтованих позовів проти медичної спільноти. Багато з цих пропозицій є хороші окуляри, але разом з тим, що позитивні моменти вони приносять вони також приносять основні падінь. Наприклад, соціалізовані національної програми медичної допомоги, може усунути необхідність в медичному страхуванні всі разом, і вартість буде взято на рахунок податків, які в теорії не здається, що це погана ідея. Тим не менш, падінь цієї системи включають дефіцит в нових лікарі готові потрапити в поле через неминуче зниження доходу в той час як попит буде рости через відсутність особистої відповідальності. Коротше кажучи, якщо люди не доведеться турбуватися про франшиз або доплати, які зазвичай зберегти обличчя від звернення за медичною допомогою на дрібниці, вони б просто піти до лікаря щоразу, коли у них були болі або болі. Так що тепер ми чергах для людей з серйозними проблемами здоров’я, оскільки кожен призначення зустрічі і в той же час ми втрачаємо лікарів через відсутність стимулу.

Нинішній бойовий клич республіканської адміністрації Буша, щоб підштовхнути HSA (у медичні ощадні рахунки), які зменшують премії, взявши менш дорогий високу франшизу план медичного страхування з відстрочений податок ощадний рахунок, який заробляє слабкий інтерес на боці, що Ви вносите вздовж з вашою премії кожен місяць. Будь-які гроші вилучені з ощадного рахунку для кваліфікованих медичних витрат взяті “неоподатковуваний”, і на відміну від рахунку Flex витрат, як і багато людей знайомі з роботодавцем в основі планів, ви не втратите гроші, які ви поклали на рахунок, що ви не використовують. В основному, якщо ви ніколи не використовували жодного з цього гроші в ощадному рахунку ви могли вилучення або згорнути його в іншого транспортного засобу як тільки ви включаєте 62 1/2 штрафних вільно використовувати для виходу на пенсію. Це життєздатним варіантом для деяких людей, однак для багатьох премій за ці плани все ще занадто дорогі, а проблема залишилася, що якщо вам потрібні основні лікування в перші кілька років політика ви не будете мати достатньо велику суму в ощадний рахунок, щоб допомогти покрити прогалини залишаючи це особи, відповідальної за більшу частину витрат зі своєї кишені.

Тепер ми підійшли до того, що я вважаю, це одна з найбільших проблем, з точки агент медичного страхування зору, яка полягає в неможливості для людей з уже існуючими умовами здоров’я для отримання покриття. З числа людей, що зв’язатися з моїм офісом пошуку медичного страхування, я мав би сказати, що близько половини з них мають стан здоров’я, яке буде або призвести до зниження страхової компанії, що особи, застосування або в результаті поправки вершника, який в основному виключає охоплення за будь-які претензії, пов’язані з цим станом. Прикладом умовою, що я натикаюся постійно знаходиться гіпертонії або високого кров’яного тиску. Ця умова іноді призводить до зниження компанія додатку всі разом, якщо інші фактори беруть участь, але більшість зазвичай призводять до виключення вершника поправку. Можна подумати, що це не так вже важливо, зрештою, медицини артеріальний тиск становить близько єдине, що вони повинні були б платити з кишені, але те, що багато людей не розуміють, що цей вершник буде виключати нічого , що може розглядатися як частина цього стану, включаючи інфаркти, інсульти, аневризми і яка в результаті дає величезну з кишені претензії. Розглянемо той факт, що мій батько був подвійний шунтування недавно, що в кінцевому підсумку з остаточний рахунок у розмірі близько $ 150 000. Вся ця сума мала б вийти з кишені, якби він був гіпертонії велосипедиста на поліс страхування здоров’я, не кажучи вже на додану вартість 2-х місяців від роботи кинули в мікс. На скромну прибуток у розмірі $ 40 000 у рік це зруйнувало б його матеріально.

Так що як ми можемо вирішити цю проблему? Очевидно, що пропозиції до цих пір були недоліки з самого початку, і навіть якщо один з цих планів отримала підтримку від американського шанси людей не він не буде прийнятий в якості закону просто через політичну боротьбу. Одна сторона хоче зберегти охорону здоров’я приватизований, а інший хоче, щоб соціалізувати його, який, як ми обговорювали раніше у обох є плюси і мінуси. Здається, що ми приречені на цьому питанні і немає реальних ідей чи світло в тунелі чи не так? Може й ні, дозвольте мені розповісти вам про клієнта у мене в офісі пару років тому.

Молода жінка прийшла в бажанні порівняти плани медичного страхування, щоб побачити, чи є варіанти для неї та її сім’ї. У неї було кілька дітей і була на 19 Назва Medicaid і було навчається в коледжі оплачується державою. Вона нещодавно закінчила коледж і отримав роботу з місцевою шкільної системи, проте з якихось причин вона не має права на допомогу з медичного страхування. Очевидно, вона все ще не міг дозволити собі 5 або 6 сотень доларів на місяць за план, щоб вона повернулася на допомогу офіс і пояснив їй ситуацію. Вони закінчилися тим, що працював з нами, щоб знайти прийнятний план приватного медичного страхування та відшкодування її за відсоток від вартості яких я навіть не знав, було можливо!

Це змусило мене замислитися, подумайте, як багато більше людей зможе отримати гарантійне покриття, якщо вони можуть бути відшкодовані урядом відсоток премії залежно від їхнього доходу. Наприклад, візьміть молодої подружньої пари в їх 20-их з однією дитиною, скажімо, що їх сімейний дохід становить $ 25 000 і, що середня премія за $ 500 франшизи плану медичного страхування для них становить $ 450. Просто в якості прикладу припустимо, що уряд вирішив, що три людини сім’ї з річним доходом в $ 25 000, відшкодовується 50% від їх премії приймати фактичні витрати для сім’ї до $ 225 на місяць. Це вже досить доступним премії для сім’ї, щоб розглянути.

З цим злиттям приватного страхування на державну допомогу ми отримуємо краще з обох світів. Звичайно, наступне питання йде про вартість, скільки ще буде це коштувати американським платникам податків і скільки це буде підвищувати податки? Я не думаю, що це буде коштувати платникам податків понад ось чому я думаю, що: Перш за все ми б значно знизити кількість незастрахованих людей, які не можуть платити за медичну допомогу вони отримують у свою чергу, знижуючи загальне витрат на охорону здоров’я. По-друге, кількість людей, які змушені у банкрутство і відвезли в 19 Medicaid Назва допомоги через медичних рахунків, що випливають з катастрофічних медичних умов, які не мають медичного страхування будуть значно скорочені. Це важливо мати на увазі, враховуючи, що, як тільки хтось знаходиться на Medicaid вони отримують охорону здоров’я в основному 100% покритий урядом так немає більше стимулу не звертаються за медичною допомогою за незначні або існуючими умовами. З іншого боку багато умов, які б не зловили, перш ніж вони стали важкими, тому що людина не звертаються за медичною допомогою через не наявності страхового покриття буде тепер її можна вивудити, перш ніж вони перетворилися на катастрофічні претензії. Нарешті, якщо уряд виділив певну суму грошей, щоб допомогти покрити претензії людей, які мають вже існуючими умовами приватні страхові компанії могли б покінчити із заборонами і скорочується за рахунок вже існуючих проблем зі здоров’ям, це вже було зроблено в деяких державах, таких як HIPIOWA Айова Комплексні плани яке забезпечує мешканців Айови, які не можуть отримати покриття в іншому місці.

Ви можете бути сидів і думав, що це всього лише прийняттям бажаного за дійсне, і що ці ідеї ніколи не може бути реалізована, але всі ці ідеї вже реалізуються. Проблема в тому, що тільки в деяких штатах роблять деякі програми і навіть не більшість агентів медичного страхування знаю, що деякі сім’ї з низьким доходом можуть отримати компенсацію за внески медичного страхування. Якщо ці програми були стандартизовані і введені в дію на національному рівні широкого розголосу Я вважаю, що воно поставить біса пролом в незастрахованих населення в цій країні. Тепер я не претендую на знання того, що відшкодування рівні повинні бути за те, що рівні доходу, але я знаю, що нічого краще, ніж нічого, і на мій погляд це найкращий золоту середину ми могли знайти. Демократів був би щасливим з соціалізовані аспект відшкодування, і республіканці повинні бути щасливі, що охорона здоров’я залишається приватизовані даючи це рішення більше шансів на по-партизанського підтримку.

Я факсом цю ідею кілька сенаторів і конгресменів, але завжди отримували той же тип стандартну відповідь про те, як вони пов’язані з охорони здоров’я і що вони докладають всіх зусиль, щоб знайти рішення, прекрасно знаючи, що ніхто насправді навіть не читав мої листи. Єдиний спосіб отримати ці ідеї в публіку для вас, які читають це, щоб передати його іншим з вуст в уста, електронною поштою або шляхом об’єднання ваших сайтів на цю веб-сторінку. Якщо достатня Buzz створюється, ніж ці ідеї отримали б увагу, що вони заслуговують, і якщо достатня кількість людей, як ви і я зажадав, щоб рішення було знайдено, ніж, можливо досить стресу можуть бути розміщені на політиків, щоб зробити щось. Число незастрахованих американців буде тільки дорожчати, вартість медичного обслуговування буде тільки рости, і вартість страхових преміях тільки збирається піти вгору, якщо щось не зроблено зараз! До тих пір єдине, що я, як агент медичного страхування може зробити, це порівняти всі варіанти там і представить вам меншим з усіх зол, і в занадто багатьох випадках варіант, який вибрала найбільше зло збирається без покриття.