Нова технологія продає автомобілі

Більшість виробників двигунів прагнуть розробляти свої транспортні засоби, тому вони є більш привабливими і справним, ніж їх конкуренти. Споживачі в даний час є більш вимогливими, ніж будь-коли, бажаючи гарний зовнішній вигляд, висока якість водіння, ефективного споживання палива, а також високі рейтинги безпеки. Для того щоб продати в цьому конкурентному ринку, виробники двигунів повинні отримати їх продукт вправо так, щоб вона звертається до потреби і бажання своїх клієнтів. Можна стверджувати, що вірність зокрема марки автомобіля не так високо, як це було раніше, як, з водіями стають все більш стурбовані, який автомобіль відповідає всім їх вимогам, а не бренд.

Однією з областей, які виробники приділяють велику увагу, що дуже важливо для всіх клієнтів є безпека автомобіля. Коли на дорогах важливо знати, що автомобіль ви їдете встане також має статися й гірше, ви потрапили в аварію. Розробки в цій області за останні роки, відносяться поліпшення структури поглинання енергії, покращився сидінь і подушок безпеки. Хоча немає ніяких сумнівів, що нові автомобілі на дорогах сьогодні є більш безпечними, ніж їх попередники, то десять-п’ятнадцять років тому, все ще відбуваються збої, які призводять до травм і смерті. Для того, щоб залишатися попереду багато виробників автомобілів в даний час фокусування на системах профілактика зіткнень.

Ці системи спрямовані на запобігання аварій до їх виникнення, а не захистити водія і пасажирів автомобіля, коли відбувається збій. Одна з перших систем попередження аварій які будуть введені в більш нових автомобілів було антиблокувальна система гальм (ABS). Це була нова гальмівна система, яка набула чинності, коли екстрене гальмування було розпочато. Гальма з АБС були розроблені для того, щоб працювали гальма виявляються найбільш ефективними в цих екстремальних умовах дозволяє повністю контролювати рульове управління, щоб зберегти і зменшити ймовірність заносу. З ABS прийшла розробці більш сучасних технологій відомих як електронний контроль стійкості (ESC), який спрямований на відновлення стабільності в транспортному засобі, яке втратило контроль і почав ковзати. Ця система працювала через датчики, які змогли виявити, що автомобіль починає ковзати і відхилився від курсу,. Коли ця проблема виникла ESC будуть автоматично застосовуватися потужність гальмування для кожного з коліс індивідуально, щоб відвернути машину назад на свій первинний курс і запобігти подальшому ковзання відбувається. Ця система особливо добре працює, коли водій втрачає контроль над автомобілем при русі занадто швидко за поворотом або якщо вони повинні прийняти швидкі маневри ухилення, щоб уникнути щось у дорозі. Коли автомобіль починає ковзати або спина його може бути дуже важким для водія відновити повний контроль, тим більше що більшість людей мають обмежений досвід роботи з даним типом маневру. У той час як не ABS, ні ESC може бути заміною для хорошого водіння, статистика показують, що вони є ефективним засобом, що допомагає знизити аварійність. Це має бути плюсом для споживачів, так і компаній автострахування, так, і навіть може бути вирішальним фактором, у яких продають автомобілі, а які ні.