Нова підтримка для шийного відділу хребта страждає

Новий веб-сайт розроблений в університеті Квінсленда в Австралії була створена з метою запропонувати хлистовою пацієнтів у всьому світі, допомагають підтримувати і рада. Університет Центр Квінсленда національні дослідження по інвалідності та реабілітації медицини (шатун) і NMHRC Центру клінічного майстерності досліджень в спинний болю, травм і здоров’я (CCRE хребта) об’єдналися, щоб створити веб-сайт з метою «забезпечення доказової інформації для споживачів і практиків про хлистовою та управління ім. ”

Університет сайту Квінсленда каже: «Головний слідчий команди, д-р Мішель стерлінгів, в захваті від унікальних можливостей.” Доктор стерлінгів в захваті від нового веб-сайту і сказав: “Це перший споживача на основі інформаційним сайтом для людей з шийного відділу хребта “.

Вона додала: “Це дуже важливо, тому що значна частина поранених піти на мати зберігається болю і інвалідності і в той час як існує безліч процедур, які ми синтезували доказів у споживчому дружньому.” Кнут є загадкою і Хоча загальні, причини та наука за ним ще мало вивчені. Недавні дослідження в Австралії показує, що до 60 відсотків людей можуть як і раніше відчувати біль до тих пір, як шість місяців після їх хлистовою травми відбулося.

Університету досліджували шийного відділу хребта і виявили явний недолік освітніх ресурсів доступні як для хлистовою хворих і для тих, хто цікавиться наукою за травми. Обидві команди провели багато місяців на розробку сайту, який спрямований на забезпечення міцного і дійсно корисним підтримку практиків та пацієнтів.

У статті на веб-сайті університету д-р Queenland у Стерлінг сказав: “Ми прагнемо надати об’єктивну доказову інформацію, щоб допомогти людям приймати рішення протягом усього їхнього процес відновлення.”, Додала вона. “Сайт буде регулярно оновлюватися нашими дослідниками і публікувати дану інформацію онлайн дозволяє пацієнтам так і для практиків отримати вигоду з результатів наших досліджень у приватній і конфіденційній обстановці.”

Кількість груп підтримки онлайн і форуми для шийного відділу хребта страждає в даний час малий і пошук в Інтернеті дає багато юридичних фірм, які готові судитися і кілька компаній, що пропонують такі речі, як безкоштовний терапії, але не було до цього веб-сайту, мало інформації про пропозицію . Одним з таких веб-сайт дає поради з фізичної терапії, такі як масаж, хіропрактика, акупунктура і те, що називається Фельденкрайза, які часто включають навчання пацієнта, щоб виправити свою поставу і зробити кілька дихальних вправ.

Нове дослідження, запропоновані групою за цієї новаторської сайту. Науково-дослідний проект, який очолює Рейчел Данн сподіватися значно збільшити розуміння емоційних реакцій і клінічних проявів травми. “Попередні дослідження, проведені дослідницької групи Whiplash UQ визначив хлистовою як багатогранне стан, так що тепер ми хочемо, щоб взяти ці знання на новий рівень”, сказала пані Данн у статті про новий сайт. Це найбільш повний інтернет-ресурс, доступний в усьому світі і, безсумнівно, буде мати величезне значення для тих, хто страждає від суперечливих і загадкових травм шиї.