Нова політика медичного страхування зрозуміти, що ви платите за

Не соромтеся друку / передрукувати цю статтю в повному обсязі в розсилці або на сайті до тих пір, як ви залишите всі посилання на місці. Не вносьте зміни у зміст і включати ресурс коробки як зазначено. Будь ласка, надішліть записку, коли він використовується. Спасибо.

Тепер ви є власником нового поліс страхування здоров’я, тому що ваші місця роботи змінився провайдерів, але ви не маєте поняття, що перший новий поліс покриває. Перше, що ви повинні зробити, це взяти час, щоб прочитати цю політику. Чи не surpirsed якщо ви отримуєте більш заплутаною, як кожне слово. Це є загальним темпом для багатьох людей, і це не повинно перешкоджати Вам. Страхові поліси прості для розуміння, якщо ви розумієте, якою мовою говорять. Якщо ви не tspeak їхньої мови, який більшість з нас цього не зробите, то ви, безсумнівно заблукати.

Перше, що ви хочете зрозуміти, про вашу політики є багато термінів, які знаходяться у вашій політики. Одним з поширених термінів, які ви побачите, це франшиза. Франшиза, що ви платите, перш ніж будь-які вигоди в твій поліс страхування здоров’я доступні. Як правило, це річний суми і багато в чому залежать від типу політики. Звичайно існують окремі франшизи для індивідуального рахунку в порівнянні з сім’єю рахунок. Кілька політики дозволяють споживачам використовувати деякі зі своїх послуг без задоволення франшизи. На наступний рік після того, як ви вичерпали свої deductableh вам доведеться починати все спочатку.

Доплати у доларах суми, які оплачуються споживачем до страхування буде платити за послуги і це оплачується на додаток до франшиз споживачем. Деякі політики дозволить споживачеві платити доплати за певні послуги, не зустрічаючи франшизи.

Зі своєї кишені витрати на те, що споживач зобов’язаний платити з власної кишені. Це може включати франшизи і доплат. Термін “щорічно зі своєї кишені витрати» є максимальне omaximum amounta споживчих доведеться платити за медичні послуги за вирахуванням премій.

Більшість політики мають термін життя максимум. Це означає, що кожна політика має кришку на ньому. За час існування політики споживчих витрат не може йти протягом заданої кількості або поліс медичного страхування андеррайтер не платитиме. Не хвилюйся. Це, як правило, дуже велика кількість, щоб почати, але з швидко зростаючі витрати на охорону здоров’я споживач може дістатися до нього швидко.

Винятки розділі також повинні бути дуже ретельно читати і споживачем повинні повністю розуміти поліс страхування здоров’я. Винятки є умови, які поліс не покриває. Це може бути дуже туманною області. Політика може поширюється на операції, але не після відходу з операцій, або він може закрити після відходу, а не сама операція. Це найважливіша частина вашої політики Так що читайте уважно, щоб ви зрозуміли всі виключення.

Є багато речей, які ви завжди повинні пам’ятати, коли ви читаєте вашого здоров’я страхового поліса. Прочитайте кожен пункт, щоб переконатися, що ви розумієте, як політика функцій, так у вас не буде питань, якщо виникає необхідність постійно його використовувати.

Ця стаття і однобічного зв’язку Реклама надаються LinkAcquire.com