Не як медичне страхування терміну очікування роботи

Взагалі, коли ви отримаєте план медичного страхування, або якщо ви плануєте на збільшенні охоплення або додати когось ще, щоб існуючий план медичного страхування, вам доведеться пройти через мінімальний період очікування, яке було вирішувати уряд. У цьому період очікування вони хочуть переконатися, що ви не збираєтеся, щоб виручити з великою претензії незабаром після приєднання. Кількість очікуванні періоду буде залежати від різних компаній, але як правило, це буде близько дванадцяти місяців для раніше існували умов і ситуацій вагітності, два-три місяці з приводу психічних захворювань, а близько двох місяців на все інше.

Звичайно, це приблизні цифри і буде змінюватися, але в цілому це, як більшість страхових компаній будуть працювати. Але у випадку медичного страхування терміну очікування ситуація інша. Ви можете отримати дисконтну карту, яка допоможе платити за візит до лікаря. Це також називається плани медичного знижку і він також буде працювати з візиту до стоматолога. Перевага цього типу плану є те, що ви можете звернутися до лікаря протягом трьох або чотирьох днів після приєднання. За допомогою цього плану вам не доведеться платити сто відсотків плати лікаря.

Те, як цей вид медичного страхування терміну очікування не працює так, що ви отримуєте дисконтну карту, і коли ви відвідуєте лікаря ви будете платити тільки близько 50 – 60 відсотків плати лікарів. Це означало б, що при медичному страхуванні терміну очікування не буде платити тільки близько шести до семисот з візитом, який коштує 1200. Іншим джерелом медичного страхування терміну очікування, який ви можете отримати його через свого роботодавця. Але цей план не може працювати для всіх, і знову це залежить від постачальника послуг страхування компанія використовує. Гарне місце для початку на роботі, перевіряючи з відділом людських ресурсів і подивитися, якщо вони будуть мати будь-яку допомогу.

Але найцікавіше про страхування, що деякі лікарні та лікарі готові підійти до питання творчо і подивитися на інші варіанти, якщо у вас виникли фінансові труднощі або дивлячись в медичну страховку, без періоду очікування. Деякі приклади були б, якщо ви пропонуєте платити готівкою деякі лікарі будуть готові дати знижку для вашого відвідування. Іншим варіантом є, щоб побачити, якщо вони розроблять план платежів ситуації, де вам будуть платити суму щотижня або щомісяця для вашого відвідування. Ви можете бути здивовані, щоб побачити їх погодитися на щось подібне.

Одна група людей, які йдуть через дилемою, коли не думає про придбання медичного страхування немає періоду очікування вагітних жінок. Взагалі уряд не класифікувати вагітності в якості попереднього існуючого стану, але може бути багато лазівки в договорі, який може відмовити вам у медичної страховки для попередньої і післяпологовий догляд. Якщо у вас немає ні часу, ні терпіння, щоб заглянути в медичному страхуванні терміну очікування, то не зазираючи у громадський варіант або варіанти гольовий уряду може бути правильним для вас. Але цей вид страхування може також залежати від очікування, щоб вона не завжди може бути хорошим варіантом. У цілому консенсус, здається, з вас не може чекати, на медичне страхування, то перш ніж згадані медичні знижка може бути кращим негайного варіант.