Не ризикують на лижні походи

У зимовий сезон зараз у самому розпалі, це ідеальний час для лижного відпочинку. Однак надії лижників були попереджені, щоб тримати себе в той час покриті вони йдуть. Згідно з дослідженням від постачальника страхування подорожей, Esure близька до 400000 британці ризикують йти без кришки для поїздки. Це могли бачити їх з величезним рахунком у разі аварії.

Їх дослідження також показало, що близько 20 відсотків лижників не брати страховку в той час як п’ять відсотків, були знайдені покладатися на їх помилково європейської картки медичного страхування для покриття. Одинадцять відсотків вирішили відмовитися дорожній чохол цілком і чотири відсотки, як говорили, забув купити політики.

Не ризикують
Страхова компанія, Esure заявив, що всі лижники повинні переконатися, що вони мають відповідну і адекватну медичну страховку, так що вони не залишитися суворо “зі своєї кишені”, вони мають потрапити в аварію і стати поранення. Лікування для лижних травм може працювати на кілька тисяч фунтів, з евакуацію вертольотом один, вартістю близько 1500 фунтів стерлінгів і витрат по репатріації доліва £ 4000 з Європи і £ 8000 із США і Канади. На транспортні поза схилів на крові універсал буде встановить вам назад близько £ 200.

Майк Пікард, голова страхування поїздок Esure, сказав: “Неважливо, що про ваш рівень знань на схилах, аварії трапляються і величезні медичні рахунки легко набереш Дуже важливо, щоб гарантувати, що Ви повністю покриті якості страхування, який включає в себе. конкретних видах спорту зимового покривала. ”

Поради з лижних кришку поїздки
Для тих, хто піде, але, може бути, бажання подорожувати без кришки, кілька порад були надані їм, інформувати їх про те, як вони можуть зробити більшу частину своїх поїздок, оформивши страховий поліс.

Лижники сказали, не покладатися на стандартний страховий поліс, так як деякі не можуть автоматично забезпечити прикриття для зимових видів спорту. Більшість страховиків пропонують таку кришку в якості додаткового обладнання, так що не забудьте перевірити дрібним шрифтом.

Забезпечення того, щоб розміри правильно, якщо ви плануєте брати лижного обладнання може бути корисним. Близько 55 відсотків лижників сумнів, сказав, що вони будуть шукати, щоб запозичувати лижне спорядження та одяг від сім’ї і друзів, а не наймати або купувати, як засіб зниження витрат. Переконайтеся, що всі правильного розміру – особливо лижні черевики – як безпека повинна бути вкрай важливим на схилах, а не витрат.

Перевіряючи те, що діяльність фактично пройдена, на політику, перш ніж книга, може означати різницю між дійсності, ваша політика розглядається недійсним, залишивши вас не можуть претендувати; двічі перевірте, які види діяльності поширюється як стандарт і подзвонити своєму страховикові за роз’яснення, Якщо ви не впевнені. Викликає тривогу той факт, 17 відсотків дорослого населення Великобританії, опитані б спробувати більш екстремальні види спорту – такі, як лід-Лейк-дайвінг, позатрасового катання сноуборді і санях – навіть якщо вони знали, що вони не будуть підпадати під їх страхування подорожей і мав би платити за рахунками, якщо вони були поранені.

Крім того, прийняти документацію з вами про всяк випадок, як якщо б ви стати поранений і потрібно подати позов, то це буде більш зручно для вас, щоб ваш страховий інформаційної політики та контактні дані в руки, щоб прискорити процес.

Також читайте страховому полісі дрібним шрифтом, перш ніж купити. Дізнавшись про перевірку обмежень, будь-які обмеження і виключення допоможуть прояснити, чи є у вас достатнє покриття, особливо для покриття медичних рахунків.