Не ризикуйте своєю будинку – застрахувати його

Жителі Великобританії не є юридично обов’язковими вивезти страхування житла, але це ризикований бізнес, якщо ви не робите. Якщо гроші не об’єкт, то припускаю, що це залежить від людини, щоб вирішити, де їх пріоритети лежать – але як багато людей в таке становище? Не могли б ви дозволити собі втратити дах над головою вас і вашої сім’ї?

Зазвичай іпотечні кредитори будуть наполягати, що ви покриваєте ваш дім для повної страховки будівель. Це абсолютно зрозумілим вимогою, щоб захистити їх, як і у випадку вашого будинку будучи повністю знищені Ви повинні були б бути в змозі фінансувати ремонт. Тим не менш, ви не повинні залишитися з оригінальним страхової компанії, яка постачала політики, коли іпотека була вивезена. Цілком можливо, що у вас було іпотечні угоди, де була досягнута домовленість, щоб купити їх конкретних страхових додому, але це не дуже поширено, і якщо це не так, то ви можете подивитися навколо і знайти кращі умови в будь часу. Ви тільки погодився застрахувати майно, зрештою, так як поки він повністю покриті, який задовольнить вашим кредитором.

Це не має значення, ваш будинок насправді належить вам або ви все ще є іпотека на нього, він, ймовірно, буде найдорожча річ, яку ви маєте. Важливо, щоб ви захищаєте його. Старий аргумент, що якщо ваш будинок згорить у вас ще є земельна ділянка коштує на не багато втіхи, коли немає даху над головою.

У той час як будівлі страховка покриває фактичну сторону будівлі вашого будинку, яка більш-менш те, що ви купили в першу чергу і до переїзду в будь-якої речі, ця страховка не покриє ваш зміст. Для цього вам необхідно зміст страхування. Можливо, ви не вважаєте, що у вас дуже багато на шляху речей але єдиний час, це, ймовірно, правильно, коли ви перший купувати власність і, як ви почнете, щоб отримати речі разом.

Це розумно, щоб пройти через ваш будинок у вашому розумі. Зробити психічне список вмісту, а потім подивитися, що це буде коштувати, щоб замінити все. Це може бути досить одкровенням. Як люди йдуть з першого часу домашньому етапі, через народження своїх дітей, з’являється все більше і більше причин, щоб збільшити розмір страхової зміст. Візьміть до уваги значення отримали подарунки, дорогі телевізори, ігрові консолі та комп’ютерного обладнання. Кілька підлітків в будинку може призвести до трьох комп’ютерів і все, що відбувається з ними.

Як Різдво приходить, не забувайте, що це не просто речі, які ви squirreled далеко для сімей, які збільшили зміст, що цінують ще раз. Що про подарунки ви купили подарунки для інших людей, абсолютно новий і, ймовірно, вже в оболонку для грабіжника.

Щось ще ви можете випустити з уваги – протягом багатьох років ви, можливо, дали сімейні коштовності, речі, як картини та коштовності. Ви можете навіть не усвідомити цінність, тому оцінка сесії було б корисно. Це непоказна стара картина може коштувати набагато більше, ніж ви думаєте, так переконайтеся, що він застрахований.