Не потрапити під дощ без кришки

Створюється враження, що Великобританія є країною, вирішив привести в замішання його жителів, немає ніякого способу, яким можна планувати свій гардероб, вона починається з душі, великі важкі холодні краплі дощу і до середини ранку ви, ймовірно, випробували аудиторію з деякими НД променів.

Не затримуйте дихання, до кінця дня, ви, можливо, зазнали проливного дощу, граду шторму або, може бути, ви були досить щасливі, насолоджувалися спекою. Незалежно від того, як ви структуру вашого спорядження вранці ви гарантовано мати помилився в якийсь момент в день, з усіма різними типами погоди, які відбуваються в один день, чи варто дивуватися, що середня британська будинок має деяку форму погоди шкоду йому?

Додамо, що для переважної більшості британських сімей, які не мають адекватного страхування будинку, і ви побачите картину брудної muddifying перед вашими очима. Як вона стоїть статистика показує, що масивні один з п’яти будинків не мають будь-якої формі будівель або зміст страхування. Це означає, що, якщо їх будинки були розорені одним з дивна погода пригодах, які регулярно чуми фронту погода у Великобританії вони повинні були б знайти кошти, щоб виправити свої будинки і замінити меблі та речі, які були пошкоджені.

З опитаних більше шістдесяти п’яти відсотків заявили їх зміст значення близько £ 15 000, що дуже багато грошей, щоб знайти під диванні подушки, щоб покрити витрати, які, безсумнівно, походять від раптової повені. Для тих, хто постраждав в зливові паводки минулих років у Великобританії, спостерігаючи за їх життя буквально спливають перед їх очима, мабуть, був хворобливим, для тих, що не мають будь-якої формі страхування житла, має бути, болісної! Якщо ваш будинок страждає від повені, і ви не мають будь-якої формі страхування житла вам доведеться знайти кожен пенс, і кожен фунт для покриття витрат будь-якої будівлі збитку, а також будь-які витрати будівельників, заміну меблів і, найголовніше надання вашого будинку придатним для житла. Все це вимагає часу, часу вам доведеться витратити від власності, від вашого будинку.

Хоча гроші не можуть замінити спогади про відео і не може грошового покриття засмучений втратити одного будинку, як вони це знають. Що він може зробити, це захистити вас і ваших близьких у випадку такої катастрофи. Замість того, щоб мати справу з фінансуванням альтернативне житло на вершині справу з травмою дивитися іграшками ваші діти плавають в брудній трасі вниз по вулиці є великий комфорт, який можна зробити з знаючи ваш страховка покриває вартість альтернативного житла після вашого будинку була надана жилою.

А також, що ви не будете, як 20% людей в країні, які не користуються перевагами, страхування майна і величезна кількість людей, які під час штормів минулого року, землетрусів та паводків було утримання їх майна, пошкодженого. Для тих, хто постраждав від рук паводкових вод це був не тільки розсіювати воду, яка залишила потворні плями і сморід, але усвідомлення того, що вони урізали на 15 £ на місяць страхової вартості утримання і тепер дивилися на близько £ 26000 суму збитків.

Це було не тільки свої “штучки”, які необхідно покриття, але все своє меблі, теж їх шкіряні дивани, їх килими, килими і їхні кабінети. Розуміючи, що зміст страхування для всіх ваших “нефіксованим” побутова техніка, меблі, а також всі ваші “штучки”.