Не медичному страхуванню ніякого засобу для деяких хворих на рак молочної залози

Критичні політики хвороби, в рамках медичного страхування, яке займають близько двох мільйонів жінок і призначена для виплати з діагностики серйозних захворювань, включаючи рак.

Тим не менш, в 3000 і більше випадків, коли жінки з діагнозом формою раку молочної залози, політика не має ніякого значення, не пропонуючи жодної підтримки, коли жінка в питанні змусили пройти мастектомії, терпіти хіміотерапії і в результаті триваючого жорстокого здоров’я протягом 18 місяців або більше, втрачає і її доходи та її будинком. Страховики захист цієї дивної політики, або відсутність, стверджуючи, що витрати, понесені у зв’язку з частотою, з якою стан діагностується і число жінок, воно впливає, було б занадто багато.

Ця форма раку виникає все частіше і частіше, як процес відбору був поліпшений та ймовірність необхідності серйозної операції, в тому числі видалення грудей, коли жінка лікується від раку молочної залози відноситься до витрат, на які більшість страхових компаній не готові прийняти фінансову відповідальності. Крім того, дана форма раку молочної залози називається “раком проток на місці (DCIS), яка розвивається в протоках молочної залози, є відносно ранній стадії захворювання і тому може бути успішно лікується в більшості випадків. Отже, страхові компанії не називають це критичний стан незалежно від довжини, до якої пацієнт, можливо, доведеться піти, щоб її лікувати, крім значних фізичних втрат, які жінка повинна терпіти, і буде відчувати потребу в тій чи іншій формі компенсації.

Більше того, більшість, якщо не всі, жінки, які постраждали від цього, і інші форми, раку молочної залози, безсумнівно, буде сприймати хворобу як критичні, з деяких пацієнтів можливе змушені відкладати лікування в результаті точки зору їх страховика, всупереч порадам свого хірурга і GP, з фінансових причин. Затримка неминуче дозволяють раку поширюватися, розміщення пацієнта в гіршому і більш небезпечні для життя становище і все ж, за іронією долі, що дозволило їм зробити заявку на їх медичне страхування.

Хоча винятки в страхові поліси можуть бути чітко позначив, щоб знати страхувальник при купівлі кришки, що деякі випадки не включені, це несправедливо, що, коли стикаються з тим, що вони уклали контракт одного, з невеликого декількох захворювань, вони роблять не мають ніякого захисту від їх страхові компанії від витрат їм доведеться платити за лікування. Представниця від раку грудей догляд благодійність заявив, що статус DCIS як рак був насправді сумнівна, Тара Beaumont встановлено, що в той час як клітини грудей всередині трубопроводів починають змінюватися і є раковими, тому що клітини в тканини поза каналів ще показали ознаки того, що злоякісні, умова не може бути авторитетно називають «рак». ‘На місці’ статус, присвоєний це умова часто називають лікарями як «передракові», який вони продовжують описувати як неінвазивний рак, навіть якщо вони будуть частіше, ніж не слід очікувати піддаватися серйозному хірургічному втручанню.

Одна страхова компанія, Skandia, буде виплачувати близько £ 10 000 страхувальників, які змушені пройти мастектомії в результаті зараження стані.