Не довіряти нікому з точки зору шахрайства

Ви знаєте, як для захисту від страхового шахрайства? Це коштує американцям в $ 80 млрд. на рік, або $ 950 на людину, і це впливає на людей різного віку, доходів і рас. На щастя, після деякі основні кроки і залишатися обережними можна заощадити гроші – як безпосередньо з уникаючи непотрібного ремонту і побічно сприяють підвищені витрати по страхуванню.

небажаних перевірок

Відправною точкою для страхового шахрайства часто може виходити від “професіоналів”, стверджуючи, вам потрібно ремонт вашого автомобіля, коли ніхто не потрібні. Щоб протистояти цьому, не приймають небажаних перевірок на ваш автомобіль (або додому, якщо на те пішло). Звичайно, якщо ви шукаєте професійних порад для конкретного завдання транспортного засобу, що є прийнятним. Але якщо ремонт не пов’язаних запропонував, будьте обережні, так як це не може бути покрита вашої страхової компанії.

У разі автомобільної аварії, будьте обережні будь-якого наближається до вас стверджують, що ваша страхова компанія, медичним працівником або адвокатом і раджу вам прагнути до участі. У деяких випадках ви можете навіть не підійшли на місце події. Завжди переконайтеся, що ви говорите, хто ви думаєте, що ви: попросіть водійських прав числа і посилання.

захистити себе

Щоб уникнути непотрібного ремонту і завищені витрати, переконайтеся, що всі ремонти в письмовому вигляді, кошторису ясні, і немає ніяких заготовок на аркуші. Білі плями є шлюзами до значних додаткових звинувачень, які можуть бути заповнені в будь-який час.

Коли ви перебуваєте в автомобільній аварії, переконайтеся, що ви записуєте іншого водія:

– Номер водійських прав
– Номерний знак
– Страховий інформації
– Контактна інформація

Ви повинні також мати ручку, папір, і одноразовий фотоапарат в машині, щоб робити нотатки та фотографії аварії так у вас є найбільш точні дані про нього. Уникайте чуток і перебільшень іншими водіями. Деякі аварії шахрайства виходить від людей, в надії отримати страховку грошей від нещасного випадку, що вони призначені, але виглядає як ваша вина, щоб влади.

Ви відповідаєте за свою політику

Не бійтеся отримати кілька думок. Механіки та інших, які заробляють собі на життя від нещасного випадку суперечок – законно чи незаконно – є всі зацікавлені в збереженні ви з ними, і може чинити тиск на Вас в отриманні роботу швидко, або гарантування їх якості і швидкості. Завжди враховуйте магазинах навколо, щоб отримати краще розуміння того, що вам необхідно вирішити нещасних випадків та інші питання автомобілі.

Крім того, ніколи не дозволяв підрядникам переконати вас, що вони розуміють вашу політику краще, ніж ви, або що ви не повинні бути в тісному контакті з вашим провайдером Автострахування. Ваш страховий поліс, в кінцевому рахунку ваша відповідальність, і ви один, кровно зацікавлені в збереженні низькі ціни і тільки необхідний ремонт, в той час як підрядники, навіть в іншому випадку знову законні, зацікавлені в більшій роботи.

І ви завжди можете отримати нову політику для менш за допомогою авто страхування котирування.

захисту інших захищає вас

Шахрайства автострахування впливає на всіх, роздуваючи ціни і роблячи необгрунтованих претензій в американській приватної системи страхування, страхових внесків зросте для всіх, оскільки страхові компанії збільшити свої витрати. У кінцевому рахунку, кожен платить ціну за страхове шахрайство. Якщо у вас є інформація про страхове шахрайство ви можете анонімно звернутися в Національне бюро страхування злочинності в 1-800-TEL-NICB, або на сайті www.nicb.org.