Нехай вбити що хитрий страховика разом

Багато ті часи, коли споживачі страхових зусилля, щоб вимагати незадоволеність своїм страховиком удару хард-року.

Потім вони залишили сердитим, розгублений і без керівництва взагалі.

Я намагався впливати на людей, що стосуються заяви на страхування котирування заради їхнього життя або освіту своїх дітей, але багато скажуть велике немає і дати причину того, що це азартна гра.

Там кілька суперечок, які виникають через самого існування тих страховиків, які хитро ми повинні вбити разом, моя незрівнянна читача.

Чи є у вас подібна проблема, як це з вашої хитрої страховика?

Багато застраховані люди будуть скаржитися таких спорів з їх хитрі страховики, як наступні:

Неправильне заперечення тверджень зазвичай, коли ваша власність стає знищений пожежею, вкрадені або, іншими словами ваша політика стає претензії гідні; страховик буде направити групу слідчих, щоб дізнатися, якщо ви лежите чи ні.

Тому що вони знаходяться в бізнесі, вони будуть крутити вам побачити, якщо ви визнаєте свої споживчі права страхування.

Можливо, якщо ви та людина, яка не знає або хто вірить в кожну річ, яку вони, як кажуть, правда, вам може бути відмовлено ваші претензії, які в іншому випадку може бути похвальним на компенсацію.

Необгрунтовані затримки у врегулюванні претензій, для початку, ви, як застрахованих зберегли свою частину зобов’язань виплати премій обтічний, але, коли прийде час, щоб вимагати вашого втрати, вони роблять вас з’являються, як поганий хлопець.

Затримки є загальними, і навіть після того, як ви чекаєте, вони продовжують знаходити помилки для вас, і в кінцевому підсумку може піти з ним.

Незаконні припинення або скасування політики-це трапляється з якимось хитрим страховиків, які працюють як піраміда.

Вони навіть не повідомить вам, коли вони мають намір скасувати вашу політику. У кожному разі, це має виходити від вас, і ви повинні отримати викупну вартість, якщо і тільки якщо у вас немає майбутні виплати премії.

Спотворення брокером чи агентом-це якось може бути ваша помилка, тому що ви повинні вибрати страхові брокери ретельно, але що, якщо він або вона працює в тій же компанії?

Тим не менш, можна стверджувати, що це хитрий страховика змусило вас вірити в лояльність і здатність його робоча сила, як такий брокера.

Нецільове використання коштів, виплачених в довіру до агента або брокера-це трапляється з багатьма людьми, кожен так часто, річ, яка привернула суперечки про достовірність сьогодні страховиків.

Ви, як споживач будинку зручно, знаючи, що у вас немає боргів, тільки щоб дізнатися пізніше після прочитання щомісячні звіти, що показують стан свого рахунку за залишку заборгованості.

Преміум-суперечки я бачив деякі люди, які стверджують, що, після того як вони просили збільшити свої щомісячні премії від початкової суми показано у програмному документі, вони тільки прийшли, щоб дізнатися пізніше, що ніяких змін не було здійснено.

Це лихо для них, тому що вони, можливо, заплатив додаткову суму безвісно премії протягом тривалого періоду.

читати більше на цю статтю за посиланням показано нижче