Необхідність страхування власника будинку

Отже, ви купили будинок. Вітаємо! Купівля будинку є великий крок у житті кожної людини і великі інвестиції. Тепер прийшов час, щоб захистити свої інвестиції при покупці страховки власник будинку.

Головна страхування є страховий поліс, який покриває ваш будинок, гараж, інші пов’язані з ним структури, а також особисті речі всередині будинку від ушкоджень викликані всі від пожежі на стихійні лиха і навіть крадіжки. Різні страхові поліси пропонують різні рівні охоплення. Від усіх ризиків, політики, наприклад, покриває ваш будинок і вашу власність від будь-яких лих або крадіжки. Однак, як і з будь страховий поліс, тим вище охоплення, тим вищі ваші премії.

Страхування житла власника і охоплення

Багато кредитні установи мандата клієнтів іпотечного мати базовий рівень страхування житла власником на отримання іпотечного кредиту. Ця вимога гарантує їм, що у разі катастрофічного події, їх балансової вартості іпотечних кредитів все одно будуть виплачені. Але вам не потрібно зупинятися на досягнутому. Залежно від конкретних предметів і областей вашого будинку ви хочете захищені і в який тип події (тобто землетрус, пожежа, крадіжка), ви
хочете, щоб ваш будинок захищений, ви можете збільшити ваші страхове покриття понад рівень, необхідного іпотечної компанії. Ціна вашого будинку принципово, де ви починаєте при прийнятті рішень на рівні покриття для вашого будинку. Отже, вам потрібно спочатку встановити суму, яку він коштуватиме для ремонту та / або відновити ваш будинок. Як тільки ця сума була встановлена, застрахувати свій будинок за цю суму. Деякі домашні політику страхування власника також автоматично регулювати рівень покриття щороку, щоб прийняти до уваги і вдячність збільшилася вартість вашого будинку.

Страхування житла власник і особистого майна

Пам’ятайте, захищаючи ваш будинок не єдина причина, щоб отримати страховку. Різні рівні охоплення може також захистити позиції у Вашому домі. Це ви хочете захистити Ваш будинок і все в ньому, провести інвентаризацію вашої особистої власністю, зокрема меблі, високого класу електроніки та побутової техніки, і нічого цінного. Це дозволить створити значення для всіх елементів у вашому домі. Візьміть це значення і додайте його в рівень покриття вашого страхового поліса. Якщо ви не можете собі цього дозволити суму покриття, взяти відсоток від загальної вартості вашого особистого майна і регулювати рівень покриття на основі того, що ви можете собі дозволити, і що ви хотіли б замінити. Якщо ви хочете захистити свою особисту власність, вам потрібно страхування власник будинку.

Страхування житла власника і домашніх тварин

Вірте чи ні, ваші домашні тварини відіграють певну роль у тому, чому вам потрібно страхування власник будинку і у вирішенні рівні будинку страхового покриття ви виберете. Це тому, що ваші домашні тварини можуть призвести до пошкодження вашого будинку і шкоди іншим. Різні рівні будинку страхового покриття також охоплюють травми в будинку і захистить вас від судових позовів. Якщо у вас є домашні тварини, пам’ятайте, що вони можуть призвести до пошкоджень і травм, тому інвестувати в страхування житла і вибрати свій рівень додому страхування відповідно.

Якщо ви хочете захистити свої будинки і вашої родини, необхідно страхування житла. Він охоплює вас, коли відбувається несподіване. Без цього, можна в кінцевому підсумку втратити все.

Додаткові статті на страхування житла, відвідування http://www.bills.com/home-insurance/