Немає навантаження страхування життя найдешевший вид життя політика

Вас не турбує, ви не можете дозволити собі страхування життя? Це правда, деякі форми життя політика може бути досить дорогим. Однак є урізана, дешевший тип життя, який запропонував політики немає страховки навантаження життя, і що може бути відповіддю для вас.

Що немає страховки навантаження життя?

Як же без навантаження політика не найдешевша форма життя політика в наявності? І ось чому. Там у формулі застосовується відпрацювати вартість премій життя політику. Потім за додаткову плату, звану “вартість страхування” завантажується, що початковий розрахунок. Це покриває річний вартості агентської винагороди, витрати на рекламу і витрати підприємства.

Якщо ви не купуєте без навантаження політики ви купуєте схудла життя політику. Це життя політику без щорічних “Вартість страхування”, який охоплює комісії агента і т.д. вантажать на вартість премій. Звичайно, для того, щоб це відбулося ви не отримаєте такий же рівень обслуговування клієнтів і підтримувати вас, якби ви купили повністю завантажуватися в життя продукту.

У всіх відношеннях політику без навантаження не ідентична завантажуватися в політиці, тобто, один з “Вартість страхування річного вбудований в премії. Що йому не вистачає це елемент “Обслуговування клієнтів”, якими користуються політики власника, який платить більш високі страхові внески. Лі ваші страхування є вся політика життя, де ви не покриті до самої смерті або строку політики, яка протягом певного терміну ви можете вибрати більш дешевий ніякої альтернативи навантаження політики.

Цінова перевага ніякої політики навантаження життя

Без навантаження політика не має деякі реальні переваги ціни. Вартість премій нижче. Це означає, що фактично більше грошей у кишені протягом терміну дії цього типу політики. Ваші спадкоємці також отримає більш високі фінансові виплати, коли ти помреш, бо було менше відрахувань з премій ви платите ..

Ваші спадкоємці отримують більше, тому що ніякої політики навантаження життя добре працювати в якості життя варіант страхування заощаджень. Всі весь продукт житті не тільки платити остаточного користь смерті, називається номінальною вартістю політики, але загальна вартість вашої премії будує за все своє життя і може бути виплачена вашим спадкоємцям після смерті. Ця виплата називається грошової вартості поліса. Ніяка політика навантаження житті не збільшує цей останній, тому що ваші виплати премій не мали вартість страхової виплати вивезені на рік.

Недоліки ніякої політики навантаження життя

Подивився на чисто з точки зору витрат ніяка політика навантаження життя не є переможцем. Недоліком цієї політики, однак, ваш родич неможливість отримати саме право страхування життя для задоволення ваших потреб. Цілком можливо, тип життя, політики вам потрібно буде змінюватися з плином часу в залежності від ваших обставин. У періоди, коли вам потрібно внести корективи у ваш політику, і ви маєте потребу в раді експерта страхової він не доступний, тому що ціна не політик навантаження життя не поширюється на цю послугу.

Тільки ви можете вибрати те, що найбільш важливо для вас при покупці страхування життя. Є економічно найбільш важливим фактором для Вас? Якщо це, то ніякої політики навантаження життя не те, що ви повинні розглянути перш всього іншого. Гарне місце для початку було б отримати цитату з поважної компанії і оцінити витрати, пов’язані з різними життя політика.