Немає Медична страхування життя іспит – немедичних термін страхування життя

Я відчуваю себе вимушеним написати цю статтю на немає медичної страховки життя іспит, як є так багато дезінформації опубліковані в Інтернеті. Є наслідки, що ця ідея є новою. Деякі люди вважають, що страхові компанії не ставлять запитань про своє здоров’я, коли ви застосувати. Ніщо не може бути далі від істини. Я повинен сказати, ніщо не може бути далі від істини, якщо це повна страховка з самого початку.

Що кілька компаній просто відійти політику з нагоди втрати годувальника, яка збільшує на певний період часу, 5 або 10 років, то у вас є повне охоплення. Цей тип політики зазвичай не варто, як ви будете в кінцевому підсумку платити за більшу частину з нагоди втрати годувальника у вигляді премій до того часу, у вас є повне охоплення. У результаті існує дуже мало потрібно, щоб отримати детальну інформацію про здоров’я.

Реальна немає медичної страховки життя іспит не було навколо тих пір ідея страхування життя з’явилася на світ. Це регулярне страхування життя і це не буде коштувати більше, ніж політика, яка вимагає медичного обстеження.

Коли більшість людей увійти в страховому бізнесі вони, як правило, зовсім молоді. У цих людей є молоді друзі. Вони починаються продажі своїх друзів або друзів своїх друзів. Ця політика, як правило, видаються на немедичних основі, якщо вони не дуже великі політики. Це завжди було так. Чому носії це зробити? Вони видають ці політики до молодих людей, оскільки вони, як правило, в доброму здоров’ї. Вони також не економити гроші, оскільки їм не потрібно платити лікаря, медсестри або фельдшером, щоб зробити медичне обстеження.

Ці люди просто потрібно відповісти на кілька запитань здоров’я, страховик хоче знати про здоров’я сім’ї історії, а також нинішній стан здоров’я заявника. Вони підтверджують, що відповіді вірні хоч. Існують обмеження на кількість життя покриття компанії готові питання. Ці обмеження залежать від віку. Чим ви старше тим більше шансів, від вас можуть зажадати, щоб зробити медичну.

Передові технології до рівня сьогодні, що вона не займе багато часу, перш ніж більшість з історії хвороби осіб може бути отримана. У деяких випадках всього за п’ятнадцять хвилин. У результаті цього немає медичної страховки життя іспит ніколи дійсно вступить у свої власні. Компанії зі страхування життя може видавати великі політики літнім людям. Більшість носіїв буде виписувати поліси до 65 років в певних межах.

Люди живуть довше, тому що медична наука зараз рухається вперед семимильними пов’язані. Рання діагностика, що раніше було терміналу захворювань призводить до довгого життя, якщо лікувати. В якості носіїв дуже обізнані про це вони не видають більше ніякої медичної політики страхування життя іспит в більш старшому віці.

Компанії зі страхування життя хотів випустити без медичної політики просто тому, що він коштує дешевше видати їм, і, як я пояснив вище, вони не піддаючи себе більше ризику, ніж у них завжди є. Справа в тому, що вони знають більше про претендентів сьогодні, ніж вони звикли.