Недоліками короткий план медичного страхування, термін

Короткостроковий план медичного страхування, як випливає з назви є для меншого періоду часу. Її функції теж, отже, враховуючи те, що можна в більш короткий період часу і, отже, не вистачає вичерпної потужністю нормальної план медичного страхування.

Короткий термін страхування, швидше, останній засіб, коли один змінити роботу або був звільнений, втративши медичного страхування, що надаються роботодавцем. Однак це тимчасовий захід рідко покриває фактичні медичні проблеми і є більш підстраховки на випадок непередбаченого нещасного випадку або хвороби, які можуть знадобитися великі медичні витрати.

Не покриває незначних проблем зі здоров’ям

Є багато недоліків на короткий план медичного страхування перспективі, особливо в порівнянні зі стандартним планам медичного страхування. Основним недоліком є ​​те, що він не поширюється на незначні проблеми зі здоров’ям, як дефекти зору, проблеми з зубами і т.д. Коротше кажучи більш повсякденно медичні проблеми вірогідні не поширюється на всіх по Короткостроковий план страхування.

Це головний недолік, особливо якщо людина розглядає страхування на термін більше ніж на чверть. Це дуже важко пройти півроку, не пред’являються будь незначні проблеми зі здоров’ям, які потім повинні бути оплачені з кишені людини, незважаючи робить щомісячні платежі за медичну страховку.

Дискваліфікація за плани HIPAA

Ті, хто збирається взяти короткостроковий план медичного страхування, повинні двічі подумати про це. Якщо вони існуючі медичні умови, а потім отримати страхування може стати дуже важким. Такі люди отримують вигоду від планів HIPAA які коштують дорожче, ніж стандартний план медичного страхування.

Однак ті, хто взяти короткий термін страхування плану може стати непридатним для плану HIPAA. Це великий недолік, і ви, можливо, доведеться взяти ваш випадок з медичним консультантом, щоб дізнатися ваші права відповідно до медичних страхових полісів.

оновлення і максимальний час

Короткостроковий план медичного страхування не завжди дозволяють продовжити. Деякі політики дозволяють продовження максимум один або два рази. Враховуючи, що сам план включений показ в умовах невизначеності це, виявляється, бути основним недоліком так як ніхто не може бути впевнений, що тимчасові рамки, за які вони були б без роботи, особливо якщо розрив не планується.

стандартного охоплення в плані профілактики не передбачено

Короткі котирування медичного терміна страховка не покриває витрат на профілактичну допомогу або консультації з лікарем. Це не включає в себе такі витрати, як імунізація або навіть медичні огляди і вбиральні і т.д. Поряд з виключенням бачення, стоматологічні та інші незначні проблеми.

У цьому плані, не поширюється на вже існуючі медичні проблеми небудь, у тому числі ті, для яких одна взяла діагностики та лікування в минулому році 3 -5, на відміну від випадку страховки від роботодавця, який може бути продовжений відповідно з урядом правил .

Таким чином, цей план страхування тільки універсальне рішення розрив і має занадто багато недоліків, щоб розглядати в довгостроковій перспективі.