Невада медичного страхування потребує реструктуризації

Невада одну державу, яку багато працює в напрямку забезпечення, що жителі отримувати належну медичну страхові поліси для вирішення швидкої медичної допомоги. Невада програм медичного страхування тримати перегляд та зміну своїх планів, хоча було встановлено, що існує лише ледь 82% від загального держави, AOS населення, яка інвестує в здоров’я або медичне страхування. Це продовжується, щоб вказати, що близько 20 чоловік з 100 є незахищеними в державі.

Там, AOS помітний недолік в уряді, AOS ініціативу в підтримці жителів з адекватним і приємним програм Невада медичного страхування в порівнянні з роллю, взятих на себе урядами інших держав. Проте, на противагу цьому, існує велика кількість роботодавців, які розширюють штат Невада медичного страхування для своїх працівників. Число становить близько 53% і ці вибрані групи співробітників, які запропонували допомогу роботодавця та допомога, коли мова йде про медичне страхування.

Однак, незважаючи на тенденцію показавши зниження в останні 5 років, все більше і більше здоров’я на основі страхові компанії йдуть вгору, щоб звільнити місце для зацікавлених мешканців, щоб придумати і інвестувати і таким чином триматися подалі від надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути. Все більше і більше людей беруть на ту перевагу, що в даний час пропонується за рахунок роботодавця.

Там, AOS велика потреба у фінансуванні на душу населення у сфері охорони здоров’я для забезпечення безпеки жителів. Невада робить кожну ініціативу запропонувати медичні установи для його жителів. Швидкість первинних лікарів, які готові до вирішення будь-якій ситуації становить близько 85% і це вірно для 100 000 за кожну жителів. Справді, багато експертів вважають, що, коли мова йде про надання медичних пільг, повинні бути достатніми ресурсами, а також якість для перетворення речі в позитивному стані.

Число людей у ​​загальній чисельності населення Невади, яка здатна медичної допомоги на рівні 86%. Страхові компанії намагаються з усіх сил, щоб отримати стан, надаючи все більше і більше планів в галузі охорони здоров’я. Справді, якщо ви живете в Неваді, і озираючись на медичне страхування ви можете перевірити з відділом страхування в Неваді яка є органом, який допомагає перевірити страхової компанії або агента, якщо ви виявили інтерес в них за придбання своєї політики.

Здоров’я Рейтинг Невада становить 42. Вона була заснована на створенні Фонду Організації Об’єднаних здоров’я на основі декількох видів показників здоров’я який в порівнянні з наявними ресурсами в решті частини нації. Це нижче середнього політики, які доступні для людей в іншому місці. Таким чином, там, AOS необхідність більш здорове навколишнє середовище.

Що має бути зроблено, капелюхи людей необхідно заохочувати інвестувати в різні страхові поліси здоров’я. Крім того, роботодавці повинні зробити більше здоров’я плани доступні для своїх співробітників та їх родини або утриманцям. Вони можуть, наприклад, безрезультатно охоплення продовженні COBRA або мати право на HIPAA.