Невада всі про страхування власників транспортних засобів, AOS покриття

Якщо ви є жителем штату Невада, ви знаєте, що в обов’язковому потрібно мати страхування відповідальності, якщо ви є власником транспортного засобу. Як власник транспортного засобу, вам доведеться купити поліс страхування Невада від страхової компанії, ліцензованої Відділом Страхових Невада.

Цей вид страхування є абсолютно необхідним для того, щоб зареєструвати транспортний засіб у штаті Невада. Для цього вам доведеться придушити мінімальний розмір страхової суми в розмірі $ 15 000, який охоплюватиме тілесні ушкодження однієї людини в результаті нещасного випадку, або $ 30 000, якщо два або більше людей тілесні ушкодження внаслідок нещасного випадку та пошкодження майна, $ 10 000.

Невада, AOS комісара страхової фіксує обов’язкові ліміти для мешканців, які їздять в цій державі. Це покриття є лише частиною всієї страхової Невада, яка відкрита для вас і вашої родини, щоб захистити вас від будь-яких неприємних інцидентів на дорозі.

Невада страхуванню лягає шість головних напрямків забезпечення страхового захисту для вашого автомобіля. До них відносяться: Особистий захисту травми, тілесні ушкодження відповідальності, зіткнення, відповідальності Матеріальні збитки, всеосяжного і незастрахованих / Underinsured автомобіліста, AOS охоплення.

З них, тілесні ушкодження відповідальності охоплює всі збитки, які ви викликаєте до іншої особи в результаті ДТП, що ви викликаєте. Ви можете скористатися особистого захисту травми ваше медичне обслуговування витрат у результаті нещасного випадку, навіть якщо це була інша людина, AOS вини. Відповідальність за шкоду власності платитиме за ремонт і заміну будь-якого з ваших майно було знищено в результаті нещасного випадку.

Якщо ваш автомобіль потребує ремонту або заміні будь-яких частин тіла, ви можете вимагати витрат на здійснення цих під страховку, відповідно до правил страхування Невада. Однак, якщо ваш автомобіль був вкрадений або хтось пошкоджує її або він пошкоджений, на стихійне лихо, ви можете вимагати відшкодування збитків від вашої Всеохоплюючий охоплення політики.

Якщо ви не застраховані, Ви платити за збиток, якщо ви постраждали від одного R незастрахованих автомобілістів або вдарити і втекти автомобілісту, навіть якщо остання має мінімальний охоплення, який, AOS не достатньо, щоб покрити вас.

Проте, Невада страхування правила не дозволяють будь-якому жителю їздити до держав без адекватного охоплення. Ви зобов’язані завжди мати при собі документи, що стосуються тілесних травм покриття та страхування майна Втрати, отримуваний від ліцензованої страхової компанії Невада. Щоб перевірити, що всі жителі роблять, насправді, несуть свої документи страхування з ними, держава створила програма страхування Перевірка (ВПП). Тут всі страхові компанії повідомляти в Департамент транспортних засобів (DMV) все нові і політику, проведену політику все скасували.

Якщо відділ вважає, що ви їдете без адекватного охоплення, воно буде махнути рукою, ваш автомобіль як незастрахованих. Вона буде просити вас, щоб переконатися, що ваша страховка не закінчився в 20-денний термін, а також іншу інформацію, таку як ім’я вашої страхової компанії Невада, номер поліса і Вашого автомобіля або VIN номеру.

Як тільки у Вас є всі вище інформацією з вами, ви можете заповнити форму онлайн перевірки відповіді або поштою інформацію в DMV, офіс AOS. Тим не менше, якщо ви вирішили не відповідати на цей виклик, ваша ліцензія буде припинена DMV. Страхових компаній Невада дати вам багато, але очікують, що ви виконували свої правила.