Небо впало у Вісконсині

З тих пір як хлопчик вперше повідомив вовк, курка Літтлов грали варіації на тему “небо падає”. Це стало однією з цих освячених віками стратегії PR. Коли під загрозою зі зміною положення, що впливають на вашій галузі, ви повідомите про кінець світу в поле зору. Візьміть страхування як класичний приклад. Протягом десятиліть, страховики вдалося уникнути антимонопольних та багато законів, які пов’язують інших галузей промисловості. Це дозволило страховикам можливість зробити багато грошей. Не дивно, що все, що може загрожувати такий механізм треба боротися зубами і нігтями. Звичайний підхід полягає у запуску масивної рекламної кампанії, коли законопроект спочатку обговорюється. Оголошення попереджають страховики не зможуть отримати прибуток і все буде виходити з бізнесу. Без страхових компаній, всі будуть на своїх власних як домовласники, водіям і людям пощастило отримати травму або захворіти. Віці самострахуванні призведе до банкрутства всіх нас.

Зіткнувшись з цими передбачення кінця світу, багато законодавців отримують холодні ноги. Вони обумовлені для виборів найближчим часом і може втратити голоси, якщо занадто багато у своїх підопічних не мають страховки і отримати удар з претензіями. Це займе хоробрі набір законодавців, щоб встати проти цих страшні історії. Ну, давайте є великий оплесків у Вісконсині. У 2009 році законодавчий вирішив зробити щось, щоб захистити вас, споживачів. Страховики все передбачив кінець світу. Вони повинні були б витрачати мільйони введення нових систем на місці. Співробітники будуть звільнені, щоб скоротити витрати в той час, коли безробіття була високою і премії? Ну, премії б пройти через дах. Страховики зробили їх суми. Ставки будуть рости щонайменше на одну третину.

Ну, небо дійсно впав у Вісконсині після законопроект був підписаний у закон. За винятком, на цей раз, небо впало на страховиків. Кожна держава має Департаменту страхування і комісара, чия робота полягає у спостереженні за способом страхової галузі шари своєї торгівлі в рамках штатів. Страхові компанії повинні подати свої рахунки і щось дуже цікаве, що сталося. Швидкості дійсно зросли. Але менш ніж на 1%! Іншими словами, страховики робили достатньо грошей, без того, щоб звільняти співробітників і ефективно ж ставками, що і до законопроект став законом.

Це не те, галузі автострахування може оспорити. Доказ виходить безпосередньо з рахунків вони подані до Департаменту страхування. Оглядаючи право США в даний час показує середній ставки страхових внесків у Вісконсині є четвертим найнижчим серед всіх держав. Тому, спасибо законодавцям штату Вісконсін, який назвав блефом місцевого песимісти. На цей раз, несумлінність страховиків оголилися. Тепер все, що потрібно, це трохи більше хребет по всій країні. Є багато законопроектів запропонував би захистити нас споживачів, обмежуючи право авто страхові компанії з підвищення ставок без чітких обгрунтувань, наполягаючи на якнайшвидшому врегулюванні претензій, оголосивши поза законом оманливої ​​реклами, і так далі. Закони повинні пройти і небо впаде, де це буде.