Наслідки водіння без страхування автомобіля

Більшість водіїв страхування автомобіля вид неохоче, як те, що вони дійсно хотіли б, щоб уникнути покупки. “Це азартна гра”, вони говорять “, так що багато людей все своє життя проводять виплати премій без необхідності єдиної претензії страхування автомобіля!” Однак, коли ви працюєте те, що важить принаймні дві тонни і може призвести до серйозних пошкоджень (або бути пошкоджені ), якщо він виходить з-під контролю, повинні бути готові нести фінансові наслідки водіння без страхування автомобілів. Це може здатися надуманим, але дослідження показують, що більшість людей прагнуть потрапити в якийсь нещасний випадок принаймні один раз на 7 років.
Давайте поглянемо на деякі можливі сценарії, в яких ви можете зазнати збитків, якщо ви їздите без страхування автомобіля:
1. Ви потрапляєте в автомобільну аварію, де ви знайшли в вині: Якщо ви їхали без страхування автомобіля, вам доведеться сплатити іншій драйвер для всіх матеріального збитку, втрату заробітної плати і медичні витрати з власної кишені. Припустимо тепер, що ви потрапили успішний лікар чи шкільний автобус, повний дітей, якщо ви не можете платити зі своєї кишені, ваші особисті активи можуть бути конфісковані, щоб погасити внески. Можете собі уявити, що станеться, якщо батьки цих дітей позивати за медичні витрати, або лікар подав до суду на вас за втрату заробітної плати у зв’язку з укладенням? Ніч ви стоїте втратити кожен актив, який Ви створили у вашому житті. Тому що шанси такої події настільки високі в Сью чистого суспільства, більшість штатів США зробив обов’язковим для виконання мінімальної страхування автоцивільної відповідальності, щоб можна було принаймні нести витрати збитків ви заподіяли іншим, якщо вас визнають винним у в автомобільну аварію.

2. Якщо вас спіймають за DUI, перевищення швидкості, або будь-які інші порушення правил дорожнього руху, і він також виявив, ти водіння без страхування автомобіля, ви можете викласти штраф, або отримати ваш автомобіль реєстрація припинена. Якщо це відбувається кілька разів, штраф буде отримати більш серйозні з кожним наступним часом. Ви могли б відкликана ліцензія або можливо, навіть доведеться провести час у в’язниці. Після того як ви зловили водіння без страховки, він збирається отримати надзвичайно важко знайти компанію, яка продасть вам страхування автомобіля за доступними цінами пізніше. Не зовсім так дуже зручна ситуація це таке?

3. Ви потрапляєте в автомобільну аварію, де інший водій винен: Це в гіршому випадку. Ти не винен, хтось ще, і вони також водіння без страхування автомобілів. У вас немає вибору, окрім як платити зі своєї кишені до вашої збиток, якщо ви не мають наміру брати на них до суду і подачі дорогому костюмі закону. Що ще гірше те, що в деяких штатах навіть якщо ви не винні в аварії, і він знаходиться ви їхали без страхування автомобіля, ви автоматично розглядаються як винен!
Так що якщо ваші виправдання не отримуєте страхування автомобіля є те, що це занадто дорого, ви можете принаймні залишитися правові, йдучи з мінімальної страхової відповідальності за дорученням DMV у вашому штаті. ВІН автострахування наприклад потребує вас, щоб нести мінімальні тілесних ушкоджень Відповідальність $ 12500 на людину, обмежена до $ 25 000 за аварію і зобов’язання майновий збиток у розмірі $ 7500, яка не буде коштувати багато. Проте, майже 16% водіїв на OH дороги все ще водіння без страхування автомобіля!

4. Ваш автомобіль вкрадений або пошкоджений в результаті нещасного погода нещасний випадок: Автомобілі вкрадені весь час, нові, щоб бути перепродані і старих для їх частин. Зимове водіння нещасних випадків зустрічаються настільки часто, і будь-який, хто коли-небудь вів у снігу буде знати, як часто занос машини і отримати вдарив вгору. Якщо автомобіль буде пошкоджений, у вас є необхідні кошти, щоб піклуватися про ваших втрат? Якщо ваш блискучий новий автомобіль буде вкрадений, ви можете купити ще один з кишені прямо зараз?
Подумайте про все це, коли ви намагаєтеся, щоб заощадити гроші, не купуючи страхування автомобіля, або не одержати вашу політику оновлюється одразу ж, коли його промахи. Аварії відбуваються весь час, так що завжди добре, щоб залишитися готовим до гіршого.