Наскільки хороший ваш поліс медичного страхування дійсно

Як багато ви знаєте про вашому поліс страхування здоров’я? Якщо Ваша компанія надає медичну страховку, то ви, напевно, знаєте приблизно стільки, скільки більшість людей. Ви знаєте, що лікарі у використанні і скільки вам доведеться заплатити перш, ніж страхування починається. Для тих, які купують свої поліс страхування здоров’я, то у вас є дуже різні ситуації.

Вартість першої різницею, що більшість людей помічають чи вони перейти від плану групи. Якщо ваш роботодавець пропонує медичну страховку, вартість, як правило, набагато нижче, якщо група велика. Один з причин, в тому, що вони поширюють ризик ризик серед великої групи людей. Другий включає в себе той факт, що вартість рахунку нижче, оскільки компанія робить збір премій. Основною причиною різниці в ціні в тому, що роботодавець оплачує частину премії або все це в дуже рідкісних випадках.

Часто охоплення ширше за планом групи. Індивідуальний план здоров’я рідко містить стоматологічні, призначення та догляду за очима. Франшизи найчастіше вище в індивідуальний план медичного страхування та охоплення більш обмеженим. Часто також по догляду за дитиною, оздоровчі допомоги, включаючи медичні огляди і відмова від куріння і материнства не є частиною політики. Багато роботодавців давно виявили, як знизити витрати і збільшити охоплення, і ви можете зробити те ж саме, коли ви купуєте поліс медичного страхування.

Поліси страхування здоров’я широко варіювати так що вам доведеться приймати якісь рішення про тип покриття, що ви хочете. Ви хочете, в якій тільки що охоплює основні медичні, Послуги стаціонару та амбулаторної хірургії, або ви паличкою покриття, яке піднімає рахунок лікарів і рутинних оглядів охоплені? При включенні додаткових опцій і отримати більш повну медичну страховку, ціна йде вгору. Страхова компанія розраховує премію передбачуваних витрат. Вони очікують, що платити більше, тому що більше людей користуватися порадами лікаря і оздоровчі догляду, тому вони збільшують ціну відповідно.

Іншим способом, що компанії продовжують вартість поліса медичного страхування низьким є використання організації з підтримки здоров’я, в ОПЗ. Лікарів і лікарень в групі згодні з зниженої в ціні вартістю, тому страхова компанія знижує суму, яку вони стягують компанії. Ці типи планів, також доступні для приватних осіб і створити економію без зрізати кути. Нерідко буває, що доплати за відвідування лікаря і госпіталізацію і кілька додаткових пільг, входять в пакет.

Остаточний спосіб знизити вартість поліса страхування здоров’я є підвищення франшизи. Чим вище франшиза, тим нижче вартість. Багато компаній використовують часткове застрахувати себе для зниження вартості. Страховий план охоплює всі, але є величезна франшиза, близько $ 5000 на кожну людину. Потім компанія починає боку фонду, який охоплює ті менші претензії так працівник платить тільки невеликий франшизи. Цей тип плану також доступні для людини. Вона являє собою поєднання плану, де деякі з щомісячного платежу йде на ощадний рахунок використовується для авансових витрат. Цей обліковий запис належить приватних осіб і отримує неоподатковуваний зростання тих пір, поки ви використовуєте його для медичних витрат. Плата за авансові рахунки походить від заощаджень. Як тільки ви досягаєте обраного межі, набагато нижчою вартістю поліс медичного страхування бере на себе. Ці плани є великими для здорових людей.

Якщо порівняти медичну страховку, зверніть увагу на план, який відповідає вашим потребам та бюджету. Перевірте зниження премії при збільшенні франшизи і, навіть якщо у вас немає MSA, встановіть в сторону заощаджень для покриття додаткових зі своєї кишені. Вивчіть свій поліс медичного страхування, як корпорації роблять, і ви економите на одній з ваших найбільших щомісячних витрат.