Наскільки небезпечно їздити на велосипеді

Кожен водій повинен знати почуття. Про те, щоб переодягнутися в іншу смугу, ви дивитеся в дзеркало заднього виду, то ваше бічне дзеркало і вирішите піти на це, тільки щоб побачити в останню хвилину, що ти збирався постукати мотоцикліст зняв двоколісних смертельній пастці.

Це така загальна тема є навіть оголошення наповнюють же сценарієм. Отже, як це небезпечно їздити на мотоциклі?

За даними Інституту Страховий Інформації “Мотоциклісти були 34 рази частіше, ніж пасажири легкового автомобіля померти в катастрофі в 2004 році, за автомобіль милю подорожував.”

захист
Ось чому величезні гроші вкладаються в захисний одяг, якщо відбудеться найгірше. Мотоциклісти рекомендується приділити 15-20 відсотків від вартості свого велосипеда на захисний одяг.

“Ми визнаємо, що хороший шолом якості та шкіри є невід’ємною частиною комплекту безпеки мотоцикліста”, говорить Роберт Кулі Bikesure. “Ми хочемо зробити його доступним для байкерів їздити безпечно. Наша шкіра Шолом і політика дозволяє їм легко замінити пошкоджений комплект після аварії.”

Це також whybike insurancepremiums, крім того, обов’язковим, може бути богом, посилають для райдерів.

безпека
Тепер погані новини. Залежно від того, що ви читаєте, ризик ДТП зі смертельним результатом в той час як їзда на мотоциклі в порівнянні з їхали в машині піднімається до того, від 12 до 26 разів більш ймовірно. Темпи транспортний засіб наводиться в якості однієї з причин цього.

Завдяки підвищенню Вашої безпеки на дорозі, однак, водії у стані коригувати свої страхові внески в кращу сторону. При зниженні швидкості, перевіряючи ваш велосипед знаходиться у відмінному стані і дотримання правил дорожнього руху водії можуть заощадити гроші, а також збереження їх життя.

Провідний інспектор був процитований, “кожен рік, тому багато мотоциклісти гинуть на наших дорогах. Дуже часто причини відносяться до поганий контроль вершника і недосвідченості.”

Він додав:” Ми сподівалися, займатися з байкерами заохочувати безпечне поводження, з метою досягається за рахунок збільшення розгортання поліцейських мотоциклістів і дорожніх поліцейських екіпажів у регіоні – особливо у встановлених маршрутів мотоцикла.

Ряд інших кроків та кампанії був запущений недавно для поліпшення безпеки байкерів, серед них є припущення, що байкери можна підвищити на дорогах з введенням менших огорож”.

Цей спосіб мислення була підтримана іншими чинності, вирішив побачити падіння уникнути нещасних випадків.

Головний інспектор Дональд Макміллан центральної Шотландії поліції сказав: “Загалом, ми бачили все більше мотоциклістів і інших дорожнього руху у зв’язку з гарною погодою, яка прийшла на початку весни.

“Велосипед сезон не нормально забрати до квітня, але більше райдерів виходять на дороги раніше я хотів би закликати їх, щоб забезпечити свої велосипеди в доброму робочому стані і належним чином -. Особливо якщо вони були гаражі за зиму – і нагадати їм про необхідність поважати обмеження швидкості і взагалі їздити обережно і відповідально ».