Наскільки міцний ваш будинок страхового покриття

Переконайтеся, що ви не один з багатьох людей, які зі своєї кишені, тому що кожен рік вони вийняли будинку страхового покриття, що не відповідають їх потребам.

Наприклад, 1 в 3 отримати пограбований і все ж оцінки показують, що понад 20% усіх побутових товарів не поширюється на ваш будинок страхування; однаково нещасні випадки, такі як збиток від повені стають все більш загальними – Питання в тому, ваш будинок і майно охоплені?

Страхування будівлі:

Що ваша політика охоплює?

Стандартна політика повинна охоплювати: повеней і ураганів, вогонь, дим і вибухи; осідання і збитку третім особам.

Ваш поліс ринкову вартість вашого майна або повну вартість відновлення?

Ринкову вартість вашого будинку може бути значно нижче, ніж відновлення витрат – особливо у випадку перерахованих будівель. Англійська спадщина вимагає, що якщо більше 40% історичної структури власності вижила вам потрібно відновити все майно – будівлі з урахуванням обмежень на перерахованих будівель, які можуть бути дуже дорогими.

Чи включені витрати на проживання, якщо ваш будинок, непридатне для проживання?

Останнє, що вам потрібно в разі, якщо ваш будинок стає нежитловий є додатковим емоційним і фінансовим тягарем того, щоб платити за тимчасове житло в той час як статус-кво повертається в черзі?

Головна Зміст

Якщо ви є орендарем ваша орендодавець зміст страхування?

У той час як орендодавці зобов’язані мати страхування будівлі, вони не можуть мати зміст страхування, або він може бути обмежений – якщо ви орендар може зажадати власну політику.

Що таке політика заміни?

Самий основний рівень покриття є страхового відшкодування, яка замінює ж монетою – якщо телевізор 3-х років ви можете претендувати на значення 3-річного телевізора. Деякі страхові поліси замінить нове за старе, так що незалежно від віку ви отримаєте новий елемент.

Чи має ваша політика кришки елементи, які ви приймаєте від вашого будинку?

Деякі політики охоплюють будь-які предмети, які ви берете далеко від дому, такі як годинники і ювелірні вироби – думати про те, скільки вміст вашої сумки, або ваш автомобіль і т.д., варто, особливо якщо ви використовуєте ноутбук.

Це ваш сад охоплені?

Багато людей мають багато грошей інвестували у свої сади від дорогих рослин і можливостей, щоб садовий інвентар зберігається в сараї – переконайтеся, що ваш поліс покриває цю область.

Переконайтеся, що ви застрахувати праве значення

Одна з основних помилок, які люди роблять з їх страховий поліс будинку, щоб underinsure – написати список того, кожен пункт у вашому будинку, щоб переконатися, що ви застраховані на потрібну кількість. Крім того, необхідно забезпечити високу штук значення покриті – більшість полісів встановити максимальне значення по кожному товару.

Не будьте одним з тих людей, які не в змозі тримати політику в курсі, як ваші обставини і майно змін – переконайтеся, що ваш поліс покриває вас за це діамантову обручку пасьянсу, новий 42-дюймовий плазмовий телевізор і будь-яку іншу дорогу покупку, що ви можете придбати з плином часу.

Ви зробили розумні зусилля, щоб налаштувати з міри безпеки, наявні на сьогоднішній день?

Поширеною причиною претензій не платять в тому, що страхувальники не вдалося здійснити заходи безпеки, у політиці – переконайтеся, що ви згодні з умовами політики.

Один останній рада є: чи не не думайте, що вироби покриті – якщо ви не впевнені, завжди перевіряйте ваші політики.