Наскільки добре страхування загальногромадянської відповідальності захисту онлайн-бізнесу

Враховуючи останні заголовки новин про інтернет-кібер-терористи атакують сайти корпорації, цілком природно, на запитання, наскільки добре звичайні генеральний план страхування відповідальності охоплює онлайн-бізнесу. Само собою зрозуміло, відповідь на це питання “не дуже добре”. Тобто, якщо ваш страховий поліс спеціально не включає в себе порівняно новий тип покриття відомі як страхування кібер, ви, ймовірно, абсолютно незахищеними від унікальних видів впливу, які відбуваються при виконанні веб-бізнесу.

які є найбільш поширеними зобов’язань інтернеті?

Традиційно, багато з ризиків, пов’язаних з бізнес-присутність в Інтернеті були прив’язані до права інтелектуальної власності. На жаль, як Інтернет-комерція стає все більш витонченими, нове законодавство вводиться інтернет, і більшу різноманітність підприємства використовують всесвітню павутину в якості основного засобу комунікації, широкий асортимент нових зобов’язань повинно розглядатися страховими компаніями.

інтелектуальну власність

Охоплення рекламної травми, що містяться в традиційних загальну політику страхування відповідальності робить захист від порушення інтелектуальної власності, наклеп, наклеп і судових позовів, але те, як ці зобов’язання визначаються трохи відрізняється в Інтернет-право. В результаті, досить багато власників бізнесу дізналися важкий шлях, що існуюча політика їх компанії не вдалося включити видів загальних зобов’язаннях знайти в Інтернеті.

Наприклад, порушення в мережі може варіюватися від справжньої помилки, як у тому числі чужий торгова марка на сайті мета-тегів, неусвідомлено використанням торгової марки графіка на одному з веб-сторінок. Дуже малоймовірно, що нормальний ВКТ (комерційний Страхування цивільної відповідальності) буде охоплювати політику щодо цих видів вимог.

наклеп і образу

Так само, як порушення прав інтелектуальної власності, звичайні ВКТ плани справді включають охоплення рекламою травми від наклепу. Тим не менш, Інтернет-право знову визначає ці аспекти наклеп, так що претензій майбутні в інтернет-світі часто вже не покриваються. Крім того, ця частина Інтернет-право швидко змінюється, і може бути значно відрізнятися в залежності від вашого місця розташування.

Справа в точку, інтернет дифамація претензій, заснованих на веб-сайти компаній, які включають несприятливі відгуки продукції конкурентів, як правило, були викинуті судами США, але інтернет-блогера в Тайвані був визнаний винним у наклепі в червні 2011 року після написання, що кухня була «занадто солоний “в сусідньому ресторані.

приватних даних

Вид інтернет вторгнення в приватне життя, що найбільше звичайно землях у суді відбувається, коли особиста інформація людини або лунає без їх дозволу, або прямий вкрадені. У зв’язку з юридично неоднозначною ситуації, коли такого роду активність зазвичай відбувається в Інтернеті установка, однак, це погано певній галузі Інтернет законом, як правило, виключені з стандартної покриття відповідальності бізнесу.

Знаючи місцеві закони Інтернет є необхідним, де приватне життя стурбовані питаннями, а також. Наприклад, деякі інтернет-маркетологи виявилися залученими з позовами після поширення небажаних повідомлень електронної пошти, тому що вони не знають, що їх місцеві законодавчі збори пройшли анти-спам закону.

передачі вірусів, злому, і відмова в обслуговуванні вторгнень

Напади хакерів на ваш бізнес в Інтернеті, чи не знаючи відправки шкідливих комп’ютерних вірусів для клієнтів і партнерів може принести інтернет-бізнесу до зупинки всього кілька хвилин. Хоча ці конкретні загрози інтернету несуть дуже реальні наслідки за шкоду і збитки претензій чи проти вашого бізнесу, вони рідко покрита небудь всеосяжної моди середньому загальні плани відповідальності.

Завершують вашої ВКТ з кібер страхування відповідальності

Хоча кібер відповідальністю є новою формою страхування, багато провайдерів пропонують його як збільшення вашої загальної політики страхування цивільної відповідальності. Цей інтернет-конкретного типу покриття написано чітко забезпечують захист від видів онлайн позовів описані в цій статті, і покрити будь-які витрати, пов’язані з втратами, шкоди та судових витрат. Незалежно від того, ваш бізнес має тяжкий присутність в Інтернеті, або скромний, правда епохи Інтернету є те, що ви повинні захищати її з якоюсь кібер страхування цивільної відповідальності.