Наскільки безпечна ваша матрац заміні матраца може врятувати ваше життя і ваш банківський рахунок

Пожежна безпека, мабуть, останнє, про що ваш розум, як ви збираєтеся спати щоночі. За даними Комісії з безпеки споживчих продуктів, близько 360 осіб помирають щороку від матраца пожеж. Враховуючи цю статистику, ви можете переосмислити поточні механізми сну і знову відвідати вашу страхових полісів.

Починаючи з 1 липня, виробників матраців повинні відповідати федеральному стандарту вогнестійкими, що може врятувати ваше життя і / або життя ваших близьких. Нові матраци зустріне жорстке регулювання продуктивності, які зроблять їх більш стійкими до пожеж, створені відкритим полум’ям від сірника, запальнички, свічки і т.д.

У той час як матрац правил не усуне пожежі, нові стандарти продуктивності куплять споживачі дорогоцінний час у разі пожежі. Це займе всього кілька хвилин, полум’я охопить матрац, а потім знищити кімнату. Матраци виробляються на основі цих Правил буде горіти набагато повільніше, додавши до часу жертви можуть уникнути травм або смерті.

Визнана провідною причиною смерті дітей, матрац пожеж може бути викликане цілою низкою речей, тому необхідно вживати суворих заходів обережності.

1. Не паліть у ліжку. Ця звичка є основним джерелом випадкових смертей пожежі в будинках.
Якщо ваш матрац був виготовлений після 1973 року народження, він був змушений протистояти сигарету запалювання. Стандартний набір з 1 липня 2007 року відкрито чинити опір запалювання полум’я.

2. Будьте пильні декоративних свічок.

3. Не заснути під час горять свічки.

4. Не дозволяйте дітям грати з свічки, сірники або запальнички. Попереджати їх про небезпеку пожежі.

5. Установка сигналізації функціонування пожежі в кожній спальні.

6. Випробуйте батареї пожежна сигналізація кожен місяць і міняти їх не рідше одного разу на рік.

З безпеки споживчих продуктів комісія вважає, що 270 смертей і 1330 травм буде щорічно запобігати Після цього матраца стандартної займистості на місці. Хоча ви не можете передбачити, коли і якщо пожежа відбудеться у вашому домі, ви можете підготуватися до нього.

На додаток до прийняття запобіжних заходів, це також важливо, щоб переконатися, у вас є страховка, яка покриє збитки і / або травми, викликані димом або вогнем. Після вказівки з техніки безпеки може знизити фактор ризику, але вони не будуть виключити можливість несподіваного. Страхування є до несподіваного. Знайдіть час, щоб підготуватися до цих непередбачуваним явищам.

Пошкодження або травми в результаті пожежі або диму може виснажити свій банківський рахунок, якщо ви не готові. Уважно ознайомтеся з вашого страхові поліси, щоб переконатися, що Ви застраховані для цих небезпек.

Якщо ви ще не зробили цього, поговоріть з вашим місцевим страховим агентом розглянути ваші фактором ризику і обговорити ваш страховий поліс.

Якщо вам потрібно перевірити страхові тарифи для вашої області, потратьте декілька хвилин, щоб заповнити заяву з HometownQuotes. Вони будуть поширювати запит декількох страхових агентів у вашому регіоні для вільно так що ви можете робити покупки для страхування доступними цінами.

Видання Керівних принципів: Ця стаття може бути опублікована з дозволу шляхом відправки запиту на krista@hometownquotes.com.
* Зверніть увагу, що ця стаття не є професійною консультацією. Ця стаття призначена для загальної інформації. Завжди шукайте конкретну інформацію від ліцензованого професійного страхування. *